Lwy zaprezentowały nowe stroje

W ekipie Lwów Unimot Częstochowa przygotowania do nowego sezonu idą pełną parą. Zawodnicy intensywnie pracują nad swoją formą trzy razy w tygodniu. Także i włodarze na brak wolnego czasu narzekać nie mogą. Dzieje się sporo w kwestiach organizacyjnych. Ponadto włodarze przedstawili oficjalnie nowe stroje klubowe na sezon 2015.

Po raz pierwszy strój zaprezentowano podczas klubowego spotkania opłatkowego 20 grudnia w Klubie Muzycznym „Stacherczak”. Wówczas pierwsze ze zdjęć można było znaleźć na profilu klubowym na facebooku. Z ostatnim dniem stycznia Klub zdecydował się oficjalnie zaprezentować swoim kibicom oraz sponsorom.

Pierwsza okazja do jazdy w nowym trykocie już 21 lutego w Zabrzu. Jak informuje klub, co zresztą widać na zdjęciach, nowa bluza utrzymana została w klubowych barwach, biało-zielonych, które dominują na przedniej części stroju. Znalazło się tam też miejsce na herb, nazwę zespołu oraz sponsora tytularnego – firmę Unimot. Z tyłu znajdziemy natomiast logo drugiego z partnerów – firmy Tyskie. Autorem oraz wykonawcą nowych bluz jest zawodnik oraz kapitan zespołu – Tomasz Włodarczyk i firma One Million.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *