W Konopiskach zagrają na szczytny cel!

W najbliższą niedzielę w Hali sportowej w Konopiskach od godziny 9.00 Stowarzyszenie Wieczny Raków wraz z nowym zarządem Lotu Konopiska pod patronatem Wójta Gminy Konopiska mają zaszczyt zaprosić na charytatywny turniej halowej piłki nożnej pod nazwą „TURNIEJ GENTELMENÓW”.


Organizatorzy oprócz zmagań na parkiecie zaplanowali szereg atrakcji występ Orkiestry Dętej z Konopisk, występ dj Kari, twórczy pokaz szkółki graffiti „Bylymytu Crew” z licytacją stworzonego przez nich obrazu oraz licytacja koszulki Borussii Dortmund Kuby Błaszczykowskiego z jego własnoręcznym podpisem.

7 – letni FIlip Suliński to pogodny dzieciak mający swoje marzenia, plany. Chce iść śladami Taty, i tak jak on grać w piłkę nożną. Tata, Kamil Suliński, jest byłym zawodnikiem klubu RKS Raków Częstochowa. Grał też w takich drużynach jak: Pogoń Kamyk, MKS Myszków, Zieloni Żarki, Warta Działoszyn, Olimpia Truskolasy, obecnie Polonia Poraj. Filip kontynuuje tradycje rodzinne. Jest zawodnikiem grupy młodzieżowej RKS Raków Częstochowa. Jego beztroskie dzieciństwo zostało nagle przerwane, u Filipka zdiagnozowano Chłoniaka Burkitta. W chwili obecnej Filip jest po czterech seriach chemioterapii, dalsze leczenie i rehabilitacja wymaga dość dużego nakładu finansowego,ale dzięki wam Filip ma szanse walczyć ze swoją chorobą.

Kamil Suliński jest bardzo wzruszony pomocą jaka jest niesiona z różnych stron dla
jego synka – Ogromnie dziękuje wszystkim osobom, które zaangażowały się w akcję „Pomoc dla Filipa”. Pani Magda, mama chłopca tłumaczy – W klinikach w Niemczech i we Włoszech po chemioterapii podawane są przeciwciała, które zatrzymują powrót choroby, ale to kosztuje. Mamy nadzieję, że uda nam się tam pojechać – nadmienia, że Filip nie poddaje się i dzielnie walczy o swoje marzenia.

Filip jest podopiecznym Fundacji „LUDZIE SERCA”

Darowizny prosimy kierować na konto :

Fundacja „LUDZIE SERCA”
Ul. Waniora 3A
41-703 Ruda Śląska

Alior Bank: 81249000050000453026399793

IBAN: PL81249000050000453026399793

BIC/SWIFT: ALBPPLPW

z dopiskiem :
Filip Suliński – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
.

Uczestnicy:

Aleksandryjczycy
Asten Group
Dask Invest
Fametal
Fani Orła
Gmina Konopiska
Inprobud
Lot Konopiska Oldboje
Rodzice Raków 04
Wieczny Raków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *