XI Mistrzostwa Polski Księży w piłce nożnej halowej w Częstochowie i Olsztynie!

W dniach 13-14 lutego br. w Częstochowie oraz w Olsztynie zostaną rozegrane XI Mistrzostwa Polski Księży w Halowej Piłce nożnej. Tytułu Mistrzów Polski wywalczonego sprzed roku będzie broniła reprezentacja diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny.


W Mistrzostwach Polski weźmie udział 15 drużyn diecezjalnych : Zamojsko-Lubaczowska, Kielecka, Pelplińska, Koszalińsko- Kołobrzeska, Przemyska, Łódzka, Lubelska, Toruńska, Rzeszowska, Tarnowska, Łowicka, Opolska, Bielsko – Żywiecka, Łomżyńska oraz gospodarzCzęstochowska.

Spotkania fazy grupowej, które mają się rozpocząć w piątek, 13 lutego br. o godzinie 13:30 będą rozgrywane w Hali Polonia w Częstochowie przy ulicy Dekabrystów 43 oraz w Hali Sportowej w Olsztynie przy ulicy Zielonej 66. Drużyna Archidiecezji Częstochowskiej swoje mecze będzie rozgrywała w Hali „Polonia”.

Natomiast w sobotę, 14 lutego br. zaplanowano mecze fazy pucharowej: ćwierćfinały, półfinały, mecz o III miejsce i finał. Wszystkie te spotkania odbędą się w częstochowskiej Hali „Polonia”. Ich początek wyznaczono od godziny 9:30.

Wśród wszystkich kibiców, którzy zdecydują się być na tym turnieju organizatorzy przewidzieli losowanie niezwykle atrakcyjnych nagród rzeczowych: koszulki Reprezentacji Polski Jakuba Błaszczykowskiego oraz Łukasza Piszczka i Sebastiana Mili, które zostały „okraszone” autografami. Do wygrania będą też piłki oraz inne sportowe gadżety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *