Dragoni z tonami medali

Kłobucku 28 marca zostały rozegrane I Eliminacje juniorów do Mistrzostw Polski i Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych oraz otwarte zawody Skrzatów Kadetów i Młodzików. Zawodnicy brali udział w konkurencjach układów, walk, technik specjalnych. W konkurencji walk na pałki uczestniczyli najmłodsi adepci Taekwon-do ITF. Podopieczni Jacka Wąchały stanęli na wysokości zadania.

Prawie wszyscy Dragoni zdobyli medale, niektórzy nawet we wszystkich konkurencjach. Na dziewięć klubów regionu Śląskiego w klasyfikacji medalowej KS Dragon zdobył I miejsce w kategorii Junior Młodszy i II w kategorii Junior.

Klub Dragoni cały czas pokazują że dzięki ciężkiej pracy i dobremu wyszkoleniu przez trenerów można bardzo dużo osiągnąć.

Medale wywalczyli (ze względu na dużą ilość osób wymienieni są tylko juniorzy i juniorzy młodsi):
Juniorzy:
Paszek Sandra: złoto w walkach do 55 kg., brązowe w ukłdach i technikach specjalnych
Oliwia Lenczner: złoto w układach I Dan,brązowe w walce do 55 kg. i technikach specjalnych (mieszkanka Olsztyna)
Hajduk Michał: srebro w układach I Dan oraz brąz w walkach do 68 kg.
Krzemiński Łukasz: złoto w walkach do 56 kg., srebro w technikach i brąz w układach I Dan
Bejm Patryk: dwa złote medale w walce do 68 kg. oraz w układach II Dan(mieszkaniec Skrajnicy)
Turski Szymon: srebro w walce do 75 kg.(mieszkaniec Olsztyna)
Radecki Kamil: brąz w układach(mieszkaniec Olsztyna)
Pastuszka Dawid: brąz w technikach specjalnych