Raków zmierzy się z Wisłą…Puławy

Pierwszy tegoroczny ligowy wyjazd czeka podopiecznych Radosława Mroczkowskiego. Częstochowianie zmierzą się w sobotę z Wisłą Puławy. Początek spotkania o godzinie 15:00.


Drużyna Rakowa Częstochowa dobrze rozpoczęła mecze o punkty w tym roku. Częstochowianie co prawda pokonali przed własną publicznością Górnika Wałbrzych, 1:0ale… do gry gospodarzy można się było „przyczepić”. Jednak „liczy się to co w sieci” i wynik poszedł w świat.

Najbliższy rywal Rakowa- KS Wisła Puławy w tabeli plasuje się w strefie spadkowej, zajmując 16.miejsce z dorobkiem 17.punktów. Dla puławian mecz z Rakowem będzie bowiem pierwszym meczem „o coś” w tym roku. W minionym tygodniu drużyna Wisły nie rozegrała spotkania z Limanovią Limanowa. Boisko w Limanowej nie nadawało się do gry.

Mecz Wisły Puławy z Rakowem Częstochowa zostanie rozegrany na Stadionie MOSiR w Puławach przy ulicy Hauke -Bosaka 1. Arbitrem głównym będzie Tomasz Białek z Drezdenka.

Kadra KS Wisły Puławy na rundę wiosenną sezonu 2014/2015:

Bramkarze: Michał Leszczyński (94), Leonid Otczenaszenko (98, Ukraina), Nazar Penkowec (87, Ukraina).

Obrońcy: Karol Barański (94), Michał Budzyński (88), Chris Edwards (89, USA), Mateusz Gawrysiak (87), Jason Gorskie (89, USA), Norbert Jędrzejczyk (90), Rafał Lisiecki (93), Damian Osiak (96), Mateusz Pielach (88), Sebastian Wrzesiński (97).

Pomocnicy: Piotr Charzewski (88), Patryk Dobrowolski (95), Cwetan Filipow (88, Bułgaria), Iwan Łytwyniuk (86, Ukraina), Maciej Machalski (90), Arkadiusz Maksymiuk (92), Szymon Martuś (91), Adrian Popiołek (97), Dawid Pożak (92), Tomasz Sedlewski (90), Konrad Szczotka (95), Rafał Wiacek (80).

Napastnicy: Raphael Carioca (91, Brazylia), Arkadiusz Drapsa (97), Karol Kalita (95), Jarosław Niezgoda (95), Konrad Nowak (85).

Przybyli:

Patryk Dobrowolski – KS Górnik II Łęczna

Ubyli:

Wołodymyr Fedoriw – rozwiązał kontrakt
Jakub Zolech – KS Lublinianka Lublin

Sztab szkoleniowy:

Trener: Bohdan Bławaćkyj (Ukraina)
II Trener: Robert Złotnik
Trener bramkarzy: Wojciech Pięta
Kierownik drużyny: Ireneusz Rybicki
Masażysta: Marcin Sikora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *