Remis na trudnym terenie

Dramatyczny przebieg miało spotkanie częstochowskiej Skry na wyjeździe z Ruchem Zdzieszowice. Częstochowianie mimo, że przegrywali już 0:2 ze „Zdzichami” to zdołali doprowadzić do remisu!

Bardzo dobre zawody rozegrał Kamil Sobala, który zdobył dwa gole dla częstochowian- w 50 minucie oraz w… ostatniej minucie czasu doliczonego drugiej części gry!

Kolejne spotkanie Skra Częstochowa rozegra w sobotę, 28 marca br. O godzinie 15:00 zmierzy się przed własną publicznością z Podbeskidziem II Bielsko – Biała. W zespole rywali wystąpi zapewne kilku zawodników z drużyny, która na co dzień występuje w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy.

21.03.2015, g.15:00- Zdzieszowice – Stadion Miejski:

MKS Ruch Zdzieszowice – KS Skra Częstochowa 2:2, (2:0):