Wybierz najlepszego Piłkarza Rakowa meczu z Górnikiem Wałbrzych!

Począwszy od najbliższego ligowego spotkania Rakowa Częstochowa z Górnikiem Wałbrzych będziemy kontynuować zabawę. która została zapoczątkowana w rundzie jesiennej i cieszyła się sporym zainteresowaniem kibiców Rakowa. Wspólnie z oficjalnym fanpeg’em częstochowskiego klubu na Facebooku będziemy wybierać Piłkarza meczu, którym zostanie zawodnik Rakowa! Sonda znajduje się na naszej stronie internetowej po prawej stronie.


Najlepszy zawodnik Rakowa Częstochowa otrzyma wyjątkową statuetkę ufundowaną przez Częstochowski Portal Sportowy!

Nagroda będzie wręczana przed każdym spotkaniem rozgrywanym przy Limanowskiego. Wręczą ją : przedstawiciel RKS Raków oraz naszej redakcji : Przemysław Pindor – zastępca redaktora naczelnego.

Zasady zabawy:

Po każdym spotkaniu Rakowa Częstochowa rozgrywanym w Częstochowie na łamach Częstochowskiego uruchomiona zostanie sonda. W tej sondzie zostaną wpisani wszyscy zawodnicy Rakowa, którzy wystąpili w danym spotkaniu ligowym.

Obok nich będzie miejsce na kliknięcie i zagłosowanie. Takie głosowanie rozpocznie się w niedzielę 8.03.2015 i potrwa do środy, 11.03.2015 do godziny 18:00 włącznie. Wyniki zostaną opublikowane na łamach Częstochowskiego Portalu Sportowego i na oficjalnej stronie internetowej Rakowa Częstochowa po podliczeniu wszystkich głosów.

Okolicznościowe statuetki dla Najlepszego Piłkarza meczu sfinansuje Częstochowski Portal Sportowy- oficjalny partner medialny Rakowa Częstochowa.

Wręczenie statuetki dla najlepszego Piłkarza Rakowa meczu z Górnikiem Wałbrzych nastąpi na kolejnym ligowym spotkaniu przy Limanowskjiego ( z MKS-em Kluczbork, w sobotę, 21.03.2015).

Zapraszamy do zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *