Wygraj tablet ze Skrą Częstochowa!

Klub Sportowy Skra Częstochowa wraz ze swoim partnerem Centrum Medycznym Klara, ogłasza konkurs na okrzyk meczowy dla wszystkich drużyn młodzieżowych ,od najmłodszych adeptów akademii przedszkolaka aż do klasy okręgowej. Do wygrania są dwa tablety renomowanej firmy! Zabawa związana jest z ze zbliżającymi się obchodami 90 –lat istnienia klubu.

Musi to być okrzyk uniwersalny dla wszystkich grup wiekowych. Wyłonione hasło będzie wdrażane i stosowane przez zawodników wszystkich drużyn a także promowane przez kibiców i klub podczas meczów i turniejów.

Mile widziane by w haśle pojawiło się słowo SKRA, okrzyk może być rymowany lub w formie przyśpiewki. Pamiętajcie, okrzyk powinien być pełen ducha walki i wiary w zwycięstwo, lub oddający charakter naszego klubu.

Zasady Konkursu:

1. W konkursie może wziąć każdy i zgłosić dowolna liczbę propozycji

2. Propozycje hasła należy wysyłać e-mailem na adres: klub@ks-skra.pl wraz z danymi kontaktowymi: Imię i nazwisko oraz numer telefonu i adres e-mail

3. Trzeba także dołączyć oświadczenie o treści:
„Oświadczam, że wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z przekazaniem wszelkich praw autorskich do hasła organizatorowi konkursu.”

Wśród osób które wykażą się kreatywnością i stworzą najciekawsze, autorskie, premierowe i nie używane przez nikogo wcześniej hasło / okrzyk jury wyłoni dwóch autorów, z których haseł na drodze ankiety internetowej zostanie wyłoniony zwycięzca.

Za dwa wyłonione hasła przewidzieliśmy nagrody ufundowane przez Centrum Medyczne Klara.
Do wygrania są: Tablety

Konkurs trwa w terminie od 4 do 18 marca.
Ostateczny termin nadsyłania propozycji mija 18.03.2015r.

Rozstrzygnięcie konkursu przez jury nastąpi do 23.03.2015r.

Organizatorzy: Klub Sportowy Skra Częstochowa i Centrum Medyczne Klara.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *