FORTUNA nadal sponsorem AZS Częstochowa

Największa legalnie działająca na polskim rynku firma bukmacherska prowadząca działalność m.in. w zakresie zakładów wzajemnych wspiera częstochowskich siatkarzy od pierwszej połowy lutego bieżącego roku. Na mocy zawartego porozumienia, logo firmy FORTUNA eksponowano już na koszulkach meczowych zawodników, na bandach LED oraz na płycie boiska. Wstępnie kontrakt został podpisany do końca sezonu 2014/2015 z opcją przedłużenia o kolejny rok. Niestety popularni „Akademicy” nie zdołali zakwalifikować się do fazy play-off i trwające rozgrywki zakończyli już w marcu na czternastym miejscu w tabeli.

Słaby wynik sportowy nie zniechęcił nowego sponsora. – Nie uciekamy z pola bitwy. Podobnie jak zawodnicy, sztab szkoleniowy, działacze i kibice mamy świadomość, że ostatni sezon był jednym z najgorszych w historii klubu. Mimo to zdecydowaliśmy się kontynuować nasze wsparcie dla tego wspaniałego klubu. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. Wierzymy, że następne miesiące będą obfitowały w same sukcesy częstochowskich siatkarzy – mówi Aleš Dobeš, CEO Fortuna zakłady bukmacherskie.

Częstochowa tętni siatkówką na każdym kroku. Wspaniali kibice, atmosfera na meczach sprawiają, że z dużą chęcią i dumą będziemy pełnić funkcję sponsora AZS. Liczymy, że dzięki naszej pomocy zespół poprawi wyniki w następnym sezonie i przypomni fanom o pełnej tytułów bogatej przeszłości. Pragniemy być częścią tego dzieła – dodaje Dobeš.

Nowy kontrakt został podpisany do końca roku 2015 z opcją przedłużenia do końca sezonu 2015/2016 i możliwością renegocjowania wartości, pod warunkiem osiągnięcia przez drużynę AZS Częstochowa sukcesu sportowego w pierwszej połowie nadchodzącego sezonu.

Odnowienie umowy z Fortuną to ważny moment dla naszego klubu. To bardzo silny, renomowany partner o ugruntowanej pozycji na rynku sponsoringu sportowego. Dla nas niezmiernie ważny jest związany z decyzją Fortuny aspekt zaufania do naszych planów. Już wkrótce zakończymy budowę nowej drużyny. Liczymy, że będzie to zespół na miarę oczekiwań kibiców spod Jasnej Góry. Najważniejsze, by na boisku udowodnił swoją wartość sportową. Mając silną i głodną zwycięstw drużynę i wsparcie największego polskiego bukmachera, z jeszcze większymi nadziejami będziemy patrzeć w przyszłość – mówi Roman Lisowski, prezes AZS Częstochowa SSA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *