Koncert charytatywny dla Bartka Wojtala

Koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na operację i dalszą rehabilitację poszkodowanego w wypadku siatkarza Bartka Wojtala odbędzie się 17 kwietnia w Częstochowie. AZS Częstochowa jest jednym z patronów koncertu.


W tragicznym wypadku, do którego doszło 6 lutego 2015r na autostradzie A4 w pobliżu Brzeska, zginęła dwójka siatkarzy Karpat Krosno – 21-letni Dariusz Zborowski i 20-letni Kamil Maj. Trzy kolejne osoby trafiły do szpitali, a Bartek, którego stan określano jako ciężki, został przetransportowany śmigłowcem do Krakowa. Dziś można powiedzieć, że najgorsze ma za sobą, jednakże będzie potrzebna kosztowna operacja i dalsza rehabilitacja.

Bartek Wojtal w częstochowskim Norwidzie grał w siatkówkę pięć lat. Dziś nie wiadomo, czy wróci do sportu, ale ze strony szkoły i klubu w którym dorastał może liczyć na wsparcie. Przy szkole działa fundacja „Masz szansę żyć” Andrzeja Olaka, która pomaga potrzebującym pomocy nauczycielom. W ramach jej działalności pomożemy Bartkowi.

Zapraszamy na koncert charytatywny organizowany przez Malwinę Magierę i Bartka Kamińskiego, który odbędzie się 17 kwietnia w Muzycznej Mecie przy ulicy Jasnogórskiej. Początek planowany jest na godzinę 17. Dla Bartka zagrają: Mari Solo, Bart_norma, Regenese, Eternal Spiritis i Leśne Ludki.

Koszt wstępu to jedyne 6 zł. Pomóc może każdy. Ty także. Nie może Cię tam zabraknąć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *