Raków coraz bliżej pierwszej ligi. Czy kolejny krok zrobi w Legionowie?

Rozpędzony czerwono – niebieski pociąg tym razem udaje się do Legionowa na spotkanie z tamtejszą Lagionovią. Rywale w tabeli z dorobkiem 34 punktów plasują się na 12.pozycji. Początek spotkania o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim im. ks. płk. Jana Mrugacza w Legionowie przy ulicy Parkowej 27a.


Rakowianie w rozgrywkach rundy wiosennej w tym roku idą jak burza. Zespół prowadzony przez Radosława Mroczkowskiego z siedmiu spotkań ligowych, wygrał aż pięć co zaowocowało awansem w drugoligowej tabeli i zbliżeniem się do grupy drużyn, które walczą o awans na zaplecze T-Mobile Ekstraklasy.Przed Rakowem kolejna szansa w sobotę aby jeszcze bardziej przybliżyć się do tego grona. Najgroźniejsi rywale bowiem grają między sobą i jest pewne to, że potracą punkty.

Arbitrem głównym sobotniego spotkania będzie Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.

Kadra KS Legionovii Legionowo na rundę wiosenną sezonu 2014/2015:

Bramkarze: Mikołaj Smyłek (95), Paweł Waśków (89).

Obrońcy: Kamil Dankowski (94), Maciej Goliński (87), Miha Goropevsek (91, Słowenia), Radosław Śledziewski (98), Michał Grudniewski (93), Konrad Wieczorek (92), Robert Menzel (91), Kamil Tlaga (87), Michał Kołodziejski (93).

Pomocnicy: Sebastian Janusiński (86), Sebastian Milewski (98), Dejan Krljanović (89, Słowenia), Marcin Figiel (86), Karol Ziąbski (94), Sebastian Czapa (94), Marcin Przybylski (95), Samuelson Chukwuma Odunka (86, Nigeria), Marcin Stromecki (94), Lazar Pavić (94, Serbia), Paweł Wolski (93).

Napastnicy: Adam Czerkas (84), Szymon Lewicki (88), Kacper Tatara (88).

Przybyli:

Marcin Figiel – KS Siarka Tarnobrzeg
Dejan Krljanović – NK Aluminij Kidricevo

Sztab szkoleniowy:

Trener: Robert Pevnik
II Trener: Grzegorz Białek
Trener bramkarzy: Robert Gubiec
Kierownik drużyny: Stanisław Mróz
Fizjoterapeuta: Michał Trzaskoma
Masażysta Filip Boukołowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *