Skra zagra na Cichej!

Drużyna częstochowskiej Skry w najbliższą sobotę zmierzy się na wyjeździe z rezerwami chorzowskiego Ruchu. Spotkanie zostanie rozegrane na głównej płycie Stadionu Miejskiego w Chorzowie, przy ulicy Cichej 6.


Częstochowianie meczem z Ruchem II Chorzów rozpoczną kwietniowy maraton wyjazdowy– za tydzień Skra zagra z Rekordem Bielsko – Biała a za dwa tygodnie z Piastem II Gliwice.

Szkoleniowcem chorzowskiej drużyny jest Marek Wleciałowski a prowadzony przez niego zespół z meczu na mecz coraz lepiej prezentuje się w trzecioligowych rozgrywkach. „Drugi garnitur Ruchu Chorzów” w tabeli plasuje się na 10.miejscu mając na swoim koncie 32 punkty. Być może w drużynie rezerw wystąpi kilku piłkarzy z pierwszego zespołu.

Kadra KS Ruchu II Chorzów na rundę wiosenną sezonu 2014/2015:

Bramkarze: Kamil Lech (94), Michał Majda (96).

Obrońcy: Kamil Bobryk (95), Adrian Mrowiec (83), Bartosz Siebert (95), Mateusz Sikora (96), Jakub Spychaj (96), Michał Szal (95).

Pomocnicy: Dominik Cheba (96), Patryk Cheba (96), Kamil Fredyk (97), Patryk Lipski (94), Damian Starowicz (98), Kamil Szczygieł (96), Miłosz Trojak (94), Sebastian Żyłka (97).

Napastnicy: Adam Krakowski (91), Mateusz Kwiatkowski (92), Filip Olejniczak (94), Łukasz Siedlik (97), Jakub Sołdecki (97), Przemysław Węgrzyn (95).

Przybyli:

Adam Krakowski – KS Polonia Łaziska Górne

W zespole rezerw Ruchu Chorzów będą występować również zawodnicy znajdujący się w kadrze I drużyny oraz Centralnej Ligi Juniorów Ruchu Chorzów SA.

Trener: Marek Wleciałowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *