Startują Deichmann Minimistrzostwa 2015!

Najbliższy weekend upłynie pod znakiem dziecięcej piłki nożnej. W całej Polsce ponad 1600 drużyn złożonych z dzieci od 4 do 11 lat rozpocznie zmagania w ósmej edycji Deichmann Minimistrzostw. Stawką rywalizacji jest walka o końcowe zwycięstwo oraz o wyjazd na mecz Bayernu Monachium. Okazji do kibicowania najmłodszym nie zabraknie także w Konopiskach, gdzie Eliminacje Miejskie odbędą się już po raz drugi i na stałe wpisały się już w kalendarz imprez sportowych w regionie. W tym roku weźmie w nim udział ponad 40 zespołów!


Spotkania rozgrywane będą na boiskach GCKiR przy ul. Sportowej w niedzielę od 19 kwietnia do 14 czerwca. Drużyny rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych: U-11, U-9 oraz U-7. Dwumiesięczną rywalizację zakończą rozgrywane w ostatni weekend Finały Miejskie. Zwycięskie drużyny w U-9 oraz U-11 awansują do wielkiego Finału Finałów. Kategoria U-7 zakończy zmagania na Finałach Miejskich.

Ogólnopolski Finał Finałów z udziałem drużyn z Konopisk rozegrany zostanie w dniach 26-28 czerwca.

Regulamin turnieju oraz harmonogram spotkań dostępne są na stronie turnieju: www.kochamsport.pl. Więcej informacji o rozgrywkach można znaleźć www.facebook.com/DeichmannMinimistrzostwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *