Rozgrywki drugiej ligi wkraczają w decydującą fazę

Drużyna pod wodzą Radosława Mroczkowskiego już w środę, o godzinie 17:00 zmierzy się przed własną publicznością ze Zniczem Pruszków. Po raz drugi w historii klubu- bilety wstępu będą za symboliczną złotówkę! Arbitrem głównym będzie Dawid Pająk z Wadowic.Do zakończenia sezonu wszystkim drużynom pozostaną już do rozegrania zaledwie cztery serie gier i właśnie w tym okresie będzie się wszystko decydowało- poznamy zespoły, które wywalczą awans na zaplecze elity a także drużynę, która będzie walczyła w barażu z 15. zespołem pierwszej ligi na tę chwilę jest to GKS Tychy. Dowiemy się także, które ekipy opuszczą drugą ligę

Częstochowianie w tabeli zajmują piąte miejsce, mając na swoim koncie 50 punktów, czyli tyle samo co wyprzedzający Raków- Energetyk ROW Rybnik, mając zaledwie o „jedno oczko mniej” od trzeciegoMKS-u Kluczbork oraz wiceliderakatowickiego Rozwoju. Raków na Brynowie zagra w niedzielę, 24 maja br..

Gospodarze w środę zmierzą się ze Zniczem Pruszków, któremu nie grozi już ani spadek ani awans. Pruszkowianie w tabeli plasują się na dziewiątym miejscu z 44 punktami. W zespole Rakowa w tym spotkaniu nie wystąpią dwaj podstawowi gracze: Wojciech Reiman oraz Joshua Balogun Kayode– którzy pauzują za nadmiar żółtych kartek. Pod dużym znakiem zapytania stoi natomiast występ Dariusza Pawlusińskiego, który narzeka na uraz. Decyzję co do niego sztab szkoleniowy podejmie tuż przed samym rozpoczęciem meczu.

W dotychczasowych spotkaniach między Rakowem i Zniczem Pruszków kibice obydwu drużyn nie doczekali się bramek. Najpierw w rundzie jesiennej w Pruszkowie padł bezbramkowy remis a podczas przerwy zimowej w meczu towarzyskim rozegranym w Częstochowie był taki sam rezultat.

Kadra MKS Znicza Pruszków na rundę wiosenną sezonu 2014/2015:

Bramkarze: Michał Bigajski (84), Paweł Pazdan (80), Oliwer Wienczatek (93).

Obrońcy:Mateusz Baranowski (96), Igor Biedrzycki (93), Adam Chrzanowski (99), Piotr Gurzęda (87), Arkadiusz Jędrych (92), Michał Kucharski (84), Andrzej Niewulis (89), Mateusz Pielak (93).

Pomocnicy: Maksymilian Banaszewski (95), Adam Dobosz (92), Adrian Grabowski (96), Artur Januszewski (76), Krzysztof Kopciński (92), Daniel Kraska (94), Daniel Nawrocki (94), Jakub Pastusiak (95), Marcin Rackiewicz (87), Paweł Tomczyk (81), Bartosz Żurek (93).

Napastnicy: Rafał Barzyc (95), Maciej Górski (90), Karol Grudniewski (93), Patryk Kubicki (93), Mateusz Muszyński (94).

Przybyli:

Mateusz Baranowski – MKS Znicz II Pruszków
Rafał Barzyc – PWKS Huragan Wołomin
Adam Chrzanowski – MKS Znicz Pruszków (juniorzy)
Adam Dobosz – MKP Pogoń II Siedlce
Adrian Grabowski – MKS Znicz II Pruszków
Piotr Gurzęda – brak klubu
Jakub Pastusiak – MKS Znicz II Pruszków
Bartosz Żurek – KP Legia II Warszawa

Sztab szkoleniowy:

Trener: Dariusz Banasik
II Trener: Bernard Kapuściński
Trener bramkarzy: Paweł Pazdan
Masażysta: Jacek Olejnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *