Skra zmierzy się z outseiderem

Drużyna Skry Częstochowa w sobotę o godzinie 17:00 zmierzy się na własnym stadionie ze Skalnikiem Gracze. Rywale w tabeli trzeciej ligi, grupy opolsko – śląskiej plasują się na 20. ostatniej pozycji, mając na swoim koncie zaledwie 14 punktów. Graczanie już dużo wcześniej pogodzili się ze spadkiem do Saltex czwarte ligi opolskiej.


Częstochowianom w ostatnim czasie nie wiedzie się zarówno w rozgrywkach trzecioligowych jak i w Pucharze Polski. Drużyna pod wodzą Piotra Mrozka ostatnie ligowe spotkanie wygrała…29 kwietnia br., pokonując na wyjeździe, Górnika Wesoła Mysłowice,2:0. Później przyszły słabsze występy przeplatane a to remisami a to porażką.

W tym tygodniu Skra pożegnała się z rozgrywkami o Puchar Polski. W meczu ćwierćfinałowym przegrywając z Grunwaldem Ruda Śląska, 1:3.

Teraz przed drużyną Skry wydaje się, że łatwe zadanie. Rywale już wcześniej zostali zdegradowani do czwartej ligi. W teorii częstochowianie nie powinni mieć żadnych problemów z wywalczeniem pełnej puli.

Kadra LKS Skalnika Gracze na rundę wiosenną sezonu 2014/2015:

Bramkarze: Grzegorz Bąk (80), Paweł Klimisz (95), Piotr Kowalczyk (90).

Obrońcy: Piotr Ficoń (91), Tomasz Kowalczyk (94), Radosław Parada (87), Mateusz Płaza (90), Krzysztof Rogan (88), Jakub Ruciński (93), Patryk Stojko (96).

Pomocnicy: Arkadiusz Gibała (90), Piotr Kozłowski (88), Damian Lenkiewicz (94), Grzegorz Maryszczak (89), Łukasz Mroziński (93), Grzegorz Paciorek (87), Dawid Płaza (96), Kamil Stępień (94), Rafał Sukiennik (88), Michał Wasilewski (96), Patryk Wawrzyniak (94).

Napastnicy: Zygmunt Bąk (79), Przemysław Czajkowski (83), Radosław Szypuła (80).

Przybyli:

Piotr Kowalczyk – KS Polonia Głubczyce
Tomasz Kowalczyk – KS Polonia Głubczyce
Piotr Kozłowski – GKS Kobierzyce

Sztab szkoleniowy:

Trener: Grzegorz Kutyła
Trener bramkarzy: Dariusz Hołyński
Kierownik drużyny: Radosław Miśta
Masażysta: Marek Granatowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *