II Międzypokoleniowy Mecz KU AZS Politechnika Częstochowa

W najbliższą sobotę 27 czerwca o godzinie 12.30 w częstochowskie Hali Polonia już po raz drugi spotkamy się na międzypokoleniowym meczu AZS-ów reprezentujących KU AZS Politechnika Częstochowa. Dzięki inicjatywie Daniela Pełki, obecnie gracza Polonii Bytom, a w przeszłości częstochowskiego AZS-u, będziemy mogli podziwiać liczną grupę zawodników różnych pokoleń, która miała przyjemność występowania w częstochowskich barwach.


W meczu, który zaplanowano na sobotę, wystąpi cała lista zawodników występujących obecnie lub w przeszłości na parkietach polskich oraz niemieckich koszykarskich boisk.

Wśród nich znajdziemy m.in. Przemysława Szymańskiego, Sławomira Klocka, Grzegorza Zadęckiego, Tomasza Czajkowskiego, Wojtka Kotlewskiego, Daniel Pełkę, Michała Sarana, Przemysława Pawlika, Maćka Kreta, Adama Karkoszkę, Michała Plutę, Michała Szczytyńskiego, Łukasza Nowaka, Janusza Sośniaka, Piotra Trepkę, Piotra Morawca, Radosława Tomzika, Michała Skalika, Pawła Lewandowskiego oraz Ryszarda Rodackiego.

Meczowi towarzyszyć będzie szczytny cel, charytatywna zbiórka na leczenie Dawida Nogalskiego – chorego syna kapitana KU AZS Politechnika Częstochowa. W przerwach między kwartami będą przygotowane liczne atrakcje, a w trakcie meczu zbierane będą pieniądze na ten cel. W imieniu organizatora serdecznie wszystkich zapraszamy na to sportowe widowisko i do zobaczenia na hali. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *