Kadra Rakowa Częstochowa na zgrupowanie w Wałbrzychu

Piłkarze częstochowskiego Rakowa od 5-14 lipca br. przebywają na zgrupowaniu w Wałbrzychu. Częstochowianie zostali zakwaterowani w trzygwiazdkowym Hotelu Aqua Zdrój przy ulicy Ratuszowej 6. Zawodnicy przebywają w niezwykle nowoczesnym obiekcie, który posiada m.in nowoczesną siłownię z urządzeniami światowej marki Life Fitness. Do dyspozycji są także dwa boiska.


Podczas zgrupowania częstochowianie rozegrają dwa spotkania towarzyskie. Pierwsze już w środę, 8 lipca br. o godzinie 17:00 z trzecioligowym Górnikiem Wałbrzych. Mecz odbędzie się najprawdopodobniej na Stadionie 1000-lecia przy ulicy Ratuszowej 6. Początek o godzinie 17:00. Tam również odbędzie się drugie z zaplanowanych spotkań kontrolnych- w sobotę, 11 lipca br. z pierwszoligowym Chrobrym Głogów.

Kadra Rakowa Częstochowa na zgrupowanie w Wałbrzychu:

Bramkarze: Mateusz Kos, Błażej Stępień, Mariusz Stępień.

Obrońcy: Łukasz Buczkowski, Błażej Cyfert, Łukasz Góra, Maciej Ofmański, Błażej Radler, Adam Waszkiewicz.

Pomocnicy i napastnicy: Robert Brzęczek, Sebastian Dobosz, Rafał Figiel, Peter Hoferica, Alan Jaworski, Łukasz Kmieć, Piotr Malinowski, Patryk Misik, Przemysław Mońka, Wojciech Okińczyc, Dariusz Pawlusiński, Jakub Piątek, Wojciech Reiman i Kamil Wojtyra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *