Piłkarze Rakowa wznowili treningi

W czwartek tuż po godzinie 16:00 zawodnicy i sztab szkoleniowy Rakowa Częstochowa spotkali się na pierwszych zajęciach po przerwie urlopowej, która trwała zaledwie…10 dni.


Na pierwszym treningu, który odbył się na bocznym boisku z nawierzchnią naturalną uczestniczyło około 20 zawodników, w grupie której były „cztery nowe twarze”, które podpisały kontrakty z Rakowem. Są to: Patryk Misik (Ottawa Fury), Rafał Figiel ( Górnik Wałbrzych), Jakub Piątek ( młodzieżowa drużyna Legii Warszawa) oraz wzbudzający największe zainteresowanie kibiców : Piotr Malinowski (Podbeskidzie Bielsko – Biała).

Oprócz piłkarzy, którzy pozostali w drużynie po ostatnim sezonie na treningu pojawiła się także grupa zawodników testowanych.

Rakowianie już w najbliższą niedzielę udadzą się na 10- dniowe zgrupowanie do Wałbrzycha, podczas którego rozegrają dwa mecze towarzyskie: z Górnikiem Wałbrzych (środa 8.07) oraz z Chrobrym Głogów ( sobota 11.07.).

Częstochowianie podczas przerwy letniej zmierzą się w meczu kontrolnym z Puszczą Niepołomice. To spotkanie odbędzie się w (środę 15.07) na MSP „Raków”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *