W piątek wszyscy zagrajmy dla Pawełka Kołodziejczyka!

W najbliższy piątek 28 sierpnia br. w Hali Sportowej Częstochowa zostanie rozegrany Wyjątkowy Turniej charytatywny w piłce nożnej dla Pawełka Kołodziejczyka. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na rehabilitację dla tego niezwykle utalentowanego a także sympatycznego chłopca- zawodnika Akademii Piłkarskiej „Raków”. Patronat medialny nad imprezą objęła nasza redakcja. Początek o godzinie 17:00. Wstęp wolny.


W trakcie samej imprezy charytatywnej organizatorzy zaplanowali kilkanaście atrakcji dla wszystkich kibiców, którzy w piątek zdecydują się przyjść do Hali Sportowej Częstochowa. Spośród wszystkich kibiców, którzy zakupią cegiełkę zostanie wylosowany jeden szczęśliwiec, który…otrzyma nagrodę w postaci koszulki bramkarskiej Mateusza Kosa! Identyczną w jakiej bramkarz Rakowa wystąpił w pamiętnych barażach częstochowskiej drużyny z Pogonią Siedlce o prawo gry w pierwszej lidze!

W trakcie turnieju zostaną przeprowadzone także licytacje pamiątek piłkarskich a także konkurs piłkarski dla widzów.

Pawełek Kołodziejczyk to bardzo pogodny i niezwykle „żywy” chłopiec, który tak jak My wszyscy ma swoje marzenia, plany i cele do zrealizowania.

W wieku zaledwie czterech lat rozpoczął treningi w Rakowie Częstochowa- jako jeden z najmłodszych przyszłych zawodników. Na zajęciach, na których bywał charakteryzował się niezwykłą wolą walki, charyzmą i dążeniem do wyznaczonego sobie celu, którym bez wątpienia byłyby występy najpierw w pierwszym zespole częstochowskiego Rakowa a w przyszłości także gra z „orzełkiem na piersi”.

Pawełek, to super chłopiec, który ma kochającą rodzinę. Jednak Jego ambitne plany i spokojne jak dotąd dzieciństwo, pełne uśmiechu zostało niespodziewanie przerwane. Pawełek w 2014 roku zachorował na wirusowe zapalenie opon mózgowych z porażeniem prawej strony ciała czego następstwem był paraliż. Od tego czasu ten dzielny chłopiec boisko, gdzie by Jego drugi dom musiał niestety zamienić na szpitalne sale, i szereg badań a także rehabilitację. Te zabiegi wymagają jednak sporego nakładu finansowego.

Pawełek chce iść śladami swojego taty, który w przeszłości także był zawodnikiem częstochowskiego Rakowa. Wspólnie pomóżmy temu jest piłkarzem. Może dzięki właśnie Państwu- wyrośnie z niego zawodnik, o którym usłyszy nie tylko lokalne częstochowskie środowisko piłkarskie a także cały świat. dzielnemu chłopcu, który każdego dnia walczy z chorobą i przeciwnościami losu. Sprawmy, aby dzięki kosztownej rehabilitacji mógł z powrotem wrócić na boisko i nadal cieszyć się z tego, że że jest piłkarzem. Może dzięki właśnie Państwu- wyrośnie z niego zawodnik, o którym usłyszy nie tylko lokalne częstochowskie środowisko piłkarskie a także cały świat.

Dzięki właśnie Wam, na twarzy Pawełka może zagościć uśmiech…

Jest na to ogromna szansa…

Pamiętajmy, że jesteśmy sobie potrzebni- wszyscy!

W Turnieju charytatywnym wystąpi osiem zaproszonych drużyn:

– Berzowcy ’98
– CN ’03
– Raków Retro
– Raków rodzice rocznika 2004
– Red Blue Youngs
– Samorządowcy
– Zagłębiacy

Organizatorzy dokonali już także losowania i podziału na grupy:

Gr.A:

– Raków rodzice rocznika 2004
– Samorządowcy
– Berzowcy ’98
– Wieczny Raków

Gr.B:

– Raków Retro
– Zagłębiacy
– CN’03
– Red Blue Youngs

Harmonogram spotkań rozgrywanych podczas piątkowego turnieju:

17:15 Raków rodzice rocznika 2004 – Samorządowcy
17:30 Raków retro – Zagłębiacy
17:45 B’98 – Wieczny Raków
18:00 CN’03 – RBY
18:15 Raków rodzice rocznika 2004 – B’98
18:30 Raków Retro – CN’03
18:45 Samorządowcy – Wieczny Raków
19:00 Zagłębiacy – RBY
19:15 Raków rodzice rocznika 2004 – Wieczny Raków
19:30 Raków Retro – RBY
19:45 Samorządowcy – B’98
20:00 Zagłębiacy – CN,03
20:15 mecz o 7 miejsce (4 pozycje z obu grup)
20:30 mecz o 5 miejsce (3 pozycje z obu grup)
20:45 mecz o 3 miejsce (2 pozycje z obu grup)
21:00 FINAŁ (zwycięzcy grup)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *