Zbliża się XIX Międzynarodowy Memoriał im.Szyińskiego i Chudego

Klub Sportowy „Start” w Częstochowie organizuje XIX Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Wincentego Szyińskiego i Mariana Chudego. Turniej odbędzie się w dniach 19 – 20 września 2015 roku w Hali Polonia w Częstochowie przy ulicy Dekabrystów 43.


Turniej objęli swoim Patronatem Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk oraz Starosta Powiatu Częstochowskiego Andrzej Kwapisz.

Klub Sportowy „Start” w Częstochowie może poszczycić się wieloma utytułowanymi bokserami, którzy reprezentowali barwy narodowe na imprezach sportowych o najwyższej randze. Sztandarową postacią Klubu był dwukrotny złoty medalista olimpijski Jerzy Kulej, którego trenerem był Wincenty Szyiński.

W turnieju udział wezmą ekipy z Irlandii, Holandii, Litwy, Ukrainy i Niemiec. Na ringu zobaczymy mistrzów Polski w kategoriach junior i kadet oraz uczestników ostatnich mistrzostw Europy juniorów, które odbyły się we Lwowie. Wśród ekip z Ukrainy i Irlandii będą mistrzowie Europy kadetów i juniorów.

Turniej odbędzie się w dniach 19 i 20 września 2015 roku w Hali Polonia w Częstochowie. Początek zmagań o godzinie 16:30 w sobotę 19 września 2015 roku, walki finałowe odbędą się niedzielę (20 września 2015) od godziny 10. Wstęp na turniej jest bezpłatny.

Uroczyste otwarcie turnieju w sobotę 19 września br. na godzinę 16:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *