Rusza nabór do COSW!

Częstochowski Ośrodek Szkolenia Wyczynowego ogłasza nabór do sekcji „skoki do wody”. Zapisywać się mogą dzieci w wieku 5-7 lat do grupy najmłodszej oraz 8-9 lat, a także dzieci i młodzież w wieku powyżej 9 lat.W sekcji „skoki do wody” Częstochowskiego Ośrodka Szkolenia Wyczynowego od wielu lat szkolą się i trenują najlepsi skoczkowie w kraju. Wychowankiem naszego klubu jest high-diver, 10 zawodnik tegorocznych Mistrzostw Świata w high-divingu Krzysztof Kris Kolanus, reprezentująca barwy naszego klubu Dominika Mirowska jako jedyna częstochowianka wystąpiła na na I Igrzyskach Europejskich w Baku skacząc z 10 metrowej wieży.

Zawodnicy od lat zdobywają medale na wszystkich krajowych imprezach sportowych w skokach do wody. Bardzo często zajmują też czołowe lokaty w zawodach poza granicami naszego kraju.

Kandydatom do sekcji „skoki do wody” COSW oferuje:

– trening na basenie, trampoliny I i III metry oraz wieża V metrów,
– trening na sali gimnastycznej (dwie ścieżki akrobatyczne, dwa profesjonalne batuty, jama do skoków na sucho, lonża do treningu salt, etc.)
– trening elementów akrobatycznych, gimnastycznych,
– wyjazdy na zawody sportowe,
– wyjazdy na letnie i zimowe obozy sportowe,

Informacje odnośnie naboru:

mail: cosw.czest@gmail.com
tel. 791 263 260
www.skokidowody.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *