Trudne zadanie pod Wawelem

Piłkarki pierwszego zespołu Gola Częstochowa w sobotę, 5 września br. zmierzą się na wyjeździe z AZS UJ Kraków w ramach 3.Kolejki spotkań o mistrzostwo pierwszej ligi kobiet grupy południowej. Początek meczu o godzinie 16:00. Co ciekawe w drużynie krakowskiej występują dwie byłe „golarki”Karolina Klabis i Justyna Maziarz.


Co ciekawe dla częstochowianek będzie to dopiero… pierwsze spotkanie w tym sezonie ligowym. Dwa pozostałe mecze z Rolnikiem Biedrzychowice oraz z KKS Bogdańczowice, zostały przełożone odpowiednio na 3 października br. oraz na 12 września br..

Najbliższy rywal – AZS UJ Kraków po dwóch kolejkach spotkań ma komplet sześciu punktów. Krakowianki pokonały 6:0Widok Lublin oraz 2:0- Sokół Kolbuszowa Dolna.

Zdecydowanym faworytem do zainkasowania kompletu punktów będzie zespół gospodyń sobotniego spotkania. W zespole prowadzonym przez Włodzimierza Seifryda nie zaszły znaczące zmiany kadrowe. W pierwszym zespole będą występowały głównie młode, utalentowane zawodniczki.

Spotkanie AZS UJ Kraków z Golem Częstochowa odbędzie się na Stadionie KS Prądniczanki Kraków przy ulicy Św.Andrzeja Boboli 5.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *