Weekend na siatkarskich parkietach

W najbliższą sobotę, 24 października br drużyny siatkarskie z naszego regionu rozegrają kolejne spotkania w rozgrywkach drugiej ligi.W Częstochowie zaprezentuje się jedynie zespół Exact Systems Norwid Częstochowa, który zmierzy się z zajmującym siódmą lokatęCaro Rzeczyca. Częstochowianie plasują się na trzecim miejscu.

Natomiast w tej samej grupie drugiej ligi- LKPS Borowno rozegra spotkanie na wyjeździe ze znakomicie spisującymi się jak na razie Czarnymi Wirex Rząśnia. Rywale są liderem II Ligi, grupy trzeciej. Rząśnianie nie stracili w rozgrywkach nawet seta. Początek spotkania o godzinie 18:0 w Hali Sportowej w Rząśni przy ulicy 1 maja 16.

W rozgrywkach drugiej ligi Pań- drużyna KS AJD Częstochowianki Częstochowa rozegra w hali rywalek spotkanie 5.serii spotkań z liderującym zespołem < b>PLKS-u Pszczyna. Podopieczne Pawła Kapicy oraz Anity Krzyczmonik z dorobkiem 8 punktów plasują się na trzeciej pozycji. Pszczynianki mają o dwa „oczka” więcej i są liderkami. Spotkanie odbędzie się 24 października o godzinie 18:00 w hali sportowej POSiR-u Pszczyna przy ulicy Zamenhofa 5a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *