„Zdzichy” pod Jasną Górą

Ruch Zdzieszowice będzie kolejnym rywalem częstochowskiej Skry w spotkaniu 9.Kolejki o mistrzostwo trzeciej ligi, grupy opolsko – śląskiej. Początek meczu o godzinie 17:00 przy Loretańskiej w najbliższą sobotę.


Zespół prowadzony przez Jakuba Dziółkę bardzo dobrze prezentuje się w obecnym sezonie. Częstochowianie z dorobkiem 15. punktów zajmują w tabeli wysokie piąte miejsce, tracąc do lideraRekordu Bielsko – Biała, zaledwie dwa „oczka”.

Sobotni rywal Skry – Ruch Zdzieszowice po ośmiu seriach gier plasują się w tabeli na ósmym miejscu, mając na swoim koncie jedenaście punktów. Patrząc na to, jak w bieżącym sezonie prezentuje się zespół z Loretańskiej oraz to, że częstochowianie zagrają „u siebie” to powinni być faworytem. Choć nie zapominajmy jednego- zdzieszowiczanie jeszcze nie tak dawno występowali w drugiej lidze, grupie zachodniej.

Arbitrem głównym będzie Tomasz Englert z Bielska – Białej.

Kadra MKS Ruchu Zdzieszowice na rundę jesienną sezonu 2015/2016:

Bramkarze: Patryk Sochacki (96), Arkadiusz Fesser (93).

Obrońcy: Sebastian Polak (82), Piotr Dyczek (89), Michał Bachor (83), Konrad Kostrzycki (96), Maciej Dyczek (90), Daniel Nowak (90), Krzysztof Plachetka (86).

Pomocnicy: Dawid Kiliński (89), Mariusz Kapłon (80), Daniel Rychlewicz (81), Łukasz Damrat (88), Patryk Zagożdżon (96), Denis Sotor (90), Mateusz Marzec (94), Patryk Matuszek (96), Jakub Czajkowski (96), Karol Wanat (95).

Napastnicy: Szymon Grek (97), Krzysztof Werner (96), Dawid Czapliński (92).

Przybyli:

Szymon Grek – KS Polonia Głubczyce
Karol Wanat – KS Polonia Głubczyce
Patryk Matuszek – TS Chemik Kędzierzyn-Koźle
Krzysztof Werner – LZS Orzeł Źlinice
Patryk Zagożdżon – KS Koksownik Zdzieszowice

Sztab szkoleniowy:

I Trener: Łukasz Rogacewicz
II Trener: Tomasz Polaczek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *