Śląska Bitka 13 Extra Fight już w sobotę w Częstochowie

Pierwsza w Częstochowie liga sportów walki zbliża się wielkimi krokami, już w najbliższą sobotę tj. 12 grudnia odbędą się amatorskie zawody Śląska Bitka 13 Extra Fight na której zobaczyć będziemy mogli walki w formułach: MMA, K-1, Lowkick, Muay Thai oraz w Boksie. Organizatorami zawodów są Fitness Klub SCOUT oraz nowo powstający Częstochowski Klub Walki „Horda”.

Zainteresowanie zawodami jest bardzo duże i znacznie przerosło oczekiwania organizatorów, co jest bardzo miłym zaskoczeniem. Na aktualny moment zapisanych jest około 100 zawodników z około 15 różnych klubów sportowych. Jest to najlepszy w wynik w historii Śląskiej Bitki. Organizatorzy są jednak w 100% przygotowani na przyjęcie tylu młodych adeptów sportów walki.

W „Śląskiej Bitce”, w Częstochowie czynny udział wezmą częstochowscy zawodowcy Marcin Siwy (Boks) oraz Norbert Anzroge (Kickboxing), z którymi zainteresowani zawodnicy będą mogli stoczyć pojedynek na zasadach amatorskich. Zainteresowanie Bitką wyraził również inny częstochowski pięściarz zawodowy Robert „Arab” Parzęczewski, jednak z uwagi na to, że dokładnie tydzień później podczas gali grupy Tymex Boxing Promotion w Łomiankach stoczy on kolejny zawodowy pojedynek, jego czynny występ na Bitce byłby tylko niepotrzebnym ryzykiem.

Głównym sędzią ringowym będzie mistrz europy w Kickboxingu, wieloletni trener i zawodnik oraz radny Częstochowy Łukasz Wabnic.

Przypominamy Śląska Bitka 13 Extra Fight już w najbliższą sobotę, 12 grudnia w Fitness Klubie SCOUT w Częstochowie. Wpisowe dla zawodników wynosi 10 złotych.
Dla wszystkich kibiców zainteresowanych widowiskiem sportowym wstęp jest wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *