Śląska Bitka 13 Extra Fight już w sobotę w Częstochowie

Pierwsza w Częstochowie liga sportów walki zbliża się wielkimi krokami, już w najbliższą sobotę tj. 12 grudnia odbędą się amatorskie zawody Śląska Bitka 13 Extra Fight na której zobaczyć będziemy mogli walki w formułach: MMA, K-1, Lowkick, Muay Thai oraz w Boksie. Organizatorami zawodów są Fitness Klub SCOUT oraz nowo powstający Częstochowski Klub Walki „Horda”.

Zainteresowanie zawodami jest bardzo duże i znacznie przerosło oczekiwania organizatorów, co jest bardzo miłym zaskoczeniem. Na aktualny moment zapisanych jest około 100 zawodników z około 15 różnych klubów sportowych. Jest to najlepszy w wynik w historii Śląskiej Bitki. Organizatorzy są jednak w 100% przygotowani na przyjęcie tylu młodych adeptów sportów walki.

W „Śląskiej Bitce”, w Częstochowie czynny udział wezmą częstochowscy zawodowcy Marcin Siwy (Boks) oraz Norbert Anzroge (Kickboxing), z którymi zainteresowani zawodnicy będą mogli stoczyć pojedynek na zasadach amatorskich. Zainteresowanie Bitką wyraził również inny częstochowski pięściarz zawodowy Robert „Arab” Parzęczewski, jednak z uwagi na to, że dokładnie tydzień później podczas gali grupy Tymex Boxing Promotion w Łomiankach stoczy on kolejny zawodowy pojedynek, jego czynny występ na Bitce byłby tylko niepotrzebnym ryzykiem.

Głównym sędzią ringowym będzie mistrz europy w Kickboxingu, wieloletni trener i zawodnik oraz radny Częstochowy Łukasz Wabnic.

Przypominamy Śląska Bitka 13 Extra Fight już w najbliższą sobotę, 12 grudnia w Fitness Klubie SCOUT w Częstochowie. Wpisowe dla zawodników wynosi 10 złotych.
Dla wszystkich kibiców zainteresowanych widowiskiem sportowym wstęp jest wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *