„Lwy” oficjalnie kończą sezon

W sobotę, 19 grudnia odbędą się ostatnie w tym roku zawody speedrowerowe zarówno w Częstochowie jak i w naszym kraju. Szesnastu zawodników podzielonych na osiem zespołów powalczy w Turnieju Gwiazdkowym, który powoli na stałe wpisuje się w kalendarz imprez sportowych naszego miasta. Start tegorocznych zawodów wyznaczono na godzinę 15:30.


Organizatorzy nie narzekali na brak chętnych do jazdy. Jedynym faktem, który drugi rok z rzędu w jakimś stopniu smuci zarówno zawodników jak i działaczy jest fakt, że nie do końca dopisała typowa dla Turnieju Gwiazdkowego pogoda czyli że zabraknie śniegu. Mimo wszystko na pewno kibice, którzy tego popołudnia zjawią się na obiekcie przy ul. Starzyńskiego 10a nie będą mogli narzekać na brak emocji. Zadba o to mocna i wyrównana stawka uczestników.

W sobotnim turnieju zobaczymy m.in. aktualnego Indywidualnego Wicemistrza Europy, a zarazem kapitana miejscowego zespołu – Sebastiana Paruzela, Drużynowego Mistrza Świata – Artura Reszelewskiego czy zdobywcę Pucharu Federacji – Dominika Rycharskiego. Swój udział potwierdzili również pozostali podopieczni Tomasza Pokorskiego z Tomaszem Włodarczykiem, Danielem Ordonem, Mateuszem Radomskim i Nikodemem Mlekiem na czele.

W imieniu organizatorów zapraszamy w sobotę na godzinę 15:30 na obiekt przy ulicy Starzyńskiego 10a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *