Niespodzianki nie było

Siatkarki AJD Częstochowianki przegrały przed własną publicznością z AZS-em Opole 0:3 z samodzielnym liderem drugiej ligi, grupy 2.. Opolanki tym samym umocniły się na pierwszym miejscu w tabeli coraz mocniej pukają do pierwszoligowych bram.


Częstochowski zespół mimo bardzo ambitnej postawy nie sprostał wyżej sklasyfikowanej drużynie z Opola. Gospodynie „nie dojechały” na pierwszego seta, przegrywając go wyraźnie do 12. Kolejne dwie partie były dużo lepsze w wykonaniu częstochowianek ale to nie wystarczyło na bardzo dobrze dysponowanego lidera.

Zespół KS AJD Częstochowianki po 12.Kolejkach drugiej ligi, grupy drugiej z dorobkiem 18.punktów plasuje się na siódmej pozycji. Kolejnym rywalem będzie TKS Tychy. To spotkanie zostanie rozegrane w najbliższy czwartek, 17 grudnia br. w Tychach przy al.Marszałka Józefa Piłsudskiego 20.

Tyszanki w tabeli zajmują 9.miejsce z dorobkiem 11.punktów. W pierwszym spotkaniu w Częstochowie, KS AJD Częstochowianka gładko wygrała 3:0.

KS AJD Częstochowianka Częstochowa – AZS Opole 0:3 (12:25, 19:25, 22:25).

KS AJD Częstochowianka Częstochowa: Olczyk, Mroczek, Włodarczyk, Siuda, Sieradzka, Lipińska, Gołda (libero) – M. Knysak, Gawor, Piątek. Trener: Paweł Kapica.

AZS Opole: Matyjaszek, Skikiewicz, Myjak, Michalkiewicz, Gądek, Paczkowska, Michalak (libero) – Wilk, Duda, Bondar, Krupa, Tychoń (libero). Trener: Grzegorz Silczuk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *