Siatkarska Liga 40-latków na półmetku rozgrywek!

Wszystkie zespoły występujące w siatkarskiej lidze 40-latków mają za sobą rozegraną już 7.serię gier. Nie odbyło się jednak spotkanie na szczycie w którym MAWA Team miała się zmierzyć z EKO STAR Grodzisko.


Od wyniku tego meczu zależy ostateczny układ czołówki klasyfikacji na półmetku rozgrywek. Tak jak przewidywaliśmy już wcześniej, w czołówce tabeli znajdują się MAWA Team, Flyspot i Eko Star Grodzisko. O tym w jakiej kolejności zakończą sezon zadecyduje runda rewanżowe, która rozpocznie się już w najbliższą niedzielę.

Z rozegranych spotkań 7 kolejki najwięcej emocji było w pojedynku otwierającym serię spotkań, tj. Rootpol – Gmina Mykanów. Większość zawodników obu drużyn w poprzednich sezonach stała po jednej stronie siatki, reprezentując z powodzeniem drużynę Gmina Mykanów. W niedzielę, już jako przeciwnicy stworzyli ciekawe widowisko zakończone zwycięstwem Mykanowa 2:1. W kolejnych spotkaniach dosyć pewne 3 punkty dopisały sobie Temida i Flyspot. Na zakończenie rozegrano jeszcze zaległe spotkanie 5 kolejki pomiędzy Rootpol i Volley Północ. Dobrze dysponowana tego dnia drużyna Rootpol odniosła pierwsze w tym sezonie zwycięstwo, dzięki czemu opuściła ostatnie miejsce w tabeli.

Wyniki:

Rootpol – Gmina Mykanów 1:2
(16:25, 25:21, 9:15)
MVP SPOTKANIA Mariusz Kulpa

Temida – Volley Północ 2:0
(25:18, 25:19)
MVP SPOTKANIA Tomasz Jurczyński

Flyspot – Gmina Rędziny 2:0
(25:15, 25:23)
MVP SPOTKANIA Stanisław Stępień

zaległe spotkanie 5 kolejki :
Rootpol – Volley Północ 2:0
(25:21, 25:18)
MVP SPOTKANIA Dariusz Owczarek

Następne mecze odbędą się:

8 kolejka, 20.12.2015

godz. 9.00 Temida – Flyspot
godz. 10.00 Gmina Rędziny – Rootpol
godz. 11.00 Gmina Mykanów – MAWA TEAM
godz. 12.00 EKO STAR Grodzisko – Volley Północ

Rozgrywki jak co roku toczą się w niedziele w Sali Sportowej Częstochowianka przy ul. Rejtana 7c.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *