Msza Św. w intencji Rakowa Częstochowa

W imieniu wszystkich zawodników Rakowa Częstochowa a także członków sztabu szkoleniowego, działaczy oraz sponsorów bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta na Mszę Św. za Raków Częstochowa, która odbędzie się w niedzielę, 21 lutego br. o godzinie 14:00 w Kaplicy Najświętszej Maryi Panny na Jasnej Górze.


Program niedzielnych uroczystości:

O godzinie 13:30 w Sali Rycerskiej nastąpi oficjalne powitanie wszystkich uczestników Mszy Świętej.

Pół godziny później w Kaplicy Najświętszej Maryi Panny rozpocznie się Msza, w której wezmą udział przedstawiciele naszego klubu, pierwsza drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym, zespoły z Akademii Raków, a także kibice RKS-u.

Bezpośrednio po zakończeniu Mszy Świętej ojcowie paulini zapraszają na wspólne zwiedzanie klasztoru, które potrwa około 40 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *