Msza Św. w intencji Rakowa Częstochowa

W imieniu wszystkich zawodników Rakowa Częstochowa a także członków sztabu szkoleniowego, działaczy oraz sponsorów bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta na Mszę Św. za Raków Częstochowa, która odbędzie się w niedzielę, 21 lutego br. o godzinie 14:00 w Kaplicy Najświętszej Maryi Panny na Jasnej Górze.


Program niedzielnych uroczystości:

O godzinie 13:30 w Sali Rycerskiej nastąpi oficjalne powitanie wszystkich uczestników Mszy Świętej.

Pół godziny później w Kaplicy Najświętszej Maryi Panny rozpocznie się Msza, w której wezmą udział przedstawiciele naszego klubu, pierwsza drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym, zespoły z Akademii Raków, a także kibice RKS-u.

Bezpośrednio po zakończeniu Mszy Świętej ojcowie paulini zapraszają na wspólne zwiedzanie klasztoru, które potrwa około 40 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *