Próba generalna

Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.


„Wyróżnione” zostały zespoły występujące w tej samej klasie rozgrywkowej: trzeciej lidze, grupie łódzko – mazowieckiej: Łódzki Klub Sportowy oraz Lechia Tomaszów Mazowiecki. Początek spotkania z ŁKS-em o godzinie 12:00, natomiast z Lechią dwie godziny później.

Obydwa mecze zostaną rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią MSP „Raków”.
Dla częstochowskiego Rakowa sobotnie pojedynki towarzyskie będą „próbą generalną” przed czekającym ich już dokładnie za tydzień arcyważnym ligowym starciem na wyjeździe z Radomiakiem Radom.

Sztab szkoleniowy Rakowa kadrę znów podzieli na dwa składy, ale ten teoretycznie najmocniejszy zmierzy się w pierwszym spotkaniu towarzyskim z ŁKS-em Łódź.

Najbliżsi rywale Rakowa na co dzień występują w trzeciej lidze, grupie łódzko – mazowieckiej: ŁKS Łódź na półmetku rozgrywek z dorobkiem 30 punktów zajmuje szóste miejsce, natomiast zespół Lechii Tomaszów Mazowiecki jest wiceliderem, mając na swoim koncie 36 „oczek”, tylko o cztery mniej od lideraSokoła Aleksandrów Łódzki. Piłkarzem drużyny Lechii jest były zawodnik częstochowskiego RakowaPaweł Baraniak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *