Turniej pamięci im.Marka Sztolcmana

W dniach 14-28 luty br. w Kłobucku zostaną rozegrane XVI MISTRZOSTWA POWIATU KŁOBUCKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW im. MARKA SZTOLCMANA O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATUTurnieje eliminacyjne:

Turniej Eliminacyjny – 14.02.2016 – 10.00

1. Amator Golce
2. ZIB/Olchem Miedźno
3. Grom Miedźno
4. Płomień Przystajń

II) Turniej Eliminacyjny – 14.02.2016 – 12.45

1. KS Panki
2. Znicz II Kłobuck
3. SDP Koral Kłobuck
4. Olimpia Truskolasy

III) Turniej Eliminacyjny – 14.02.2016 – 15.15

1. Liswarta Popów
2. Liswarta Krzepice
3. Sokół Wręczyca Wielka
4. Junior Szarlejka

IV) Turniej Eliminacyjny – 14.02.2016– 17.45

1. Huragan Jezioro
2. Znicz Kłobuck
3. Maraton Walenczów
4. Pogoń Kamyk

W niedzielę 14 lutego 2015 roku w hali sportowej Gimnazjum w Kłobucku rozpoczną się XVI Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu. Mistrzowska seniorska halowa impreza poświęcona pamięci byłego starosty kłobuckiego, a następnie wicewojewody śląskiego Marka Sztolcmana będzie się składa się z czterech turniejów eliminacyjnych, które zostaną rozegrane w niedzielę 14 lutego oraz turnieju finałowego, który odbędzie się również w niedzielę 28 lutego.

W turnieju finałowym wystąpi osiem najlepszych zespołów wyłonionych we wcześniejszych czterech turniejach eliminacyjnych. W halowych mistrzostwach uczestniczą kluby piłkarskie (zespoły seniorów) z terenu powiatu kłobuckiego biorące udział w rozgrywkach ligowych (klasa okręgowa, A i B klasa) pod egidą OZPN Częstochowa (Podokręg Częstochowa i Podokręg Lubliniec) i PZPN oraz Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Częstochowie (SDP Koral Kłobuck i ZIB/Olchem Miedźno).

Zgodnie z regulaminem mistrzowskiej imprezy mogą w niej uczestniczyć jedynie zawodnicy zgłoszeni do piłkarskich ligowych rozgrywek tegorocznego sezonu 2015/2016.
Głównymi organizatorami największej halowej piłkarskiej imprezy na terenie powiatu kłobuckiego oraz jednej z największych w województwie śląskim są: Zarząd Powiatu Kłobuckiego, ULKS Herkules Truskolasy oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *