Przed meczem Włókniarz – Apator

Już jutro kibice po raz ostatni będą mogli oglądać ligowe zmagania żużlowców. Włókniarz, tak jak przed rokiem zakończy sezon meczem z Apatorem Toruń. Mimo że to spotkanie jest „meczem o pietruszke” to kibice będą mieli wiele powodów do wybrania się na Olsztyńską…

Organizatorzy obniżyli na ten mecz ceny biletów, licząc na wiekszą frekwencję na trybunach. Do każdego programu będzie dołączony plakat z drużyną CKM-u, na którym po zawodach będzie można zdobyć autografy „Lwów” (identycznie jak przed rokiem na memoriale im. Idzikowskiego i Czernego). Odbędzie się rownież pokaz sztuczych ogni. Największą atrakcją ma być podpisanie na stadionie kontraktu przez jednego z żużlowców.

Częstochowianie wystąpią w najsilnieszym składzie z Ryanem Sullivanem włącznie, który do końca chce być z Włókniarzem. Stranieri gości nie jest już tak związany z klubem i wybiera się do Pardubic na turniej o Zlatą Prilbę. Apator wystąpi więc w krajowym składzie. Jeśli Włókniarz pojedzie na swoim poziomie to nie powinien mieć większych kłopotów z odniesieniem zwycięstwa. Mimo to miejmy nadzieje, że „Krzyżacy” nie oddadzą punktów za darmo i widowisko będzie naprawde ciekawe. Kibice przecież na takie zakończenie sezonu zasłużyli..
Początek meczu zaplanowano na godzinę 16.

Awizowane składy:

Apator Toruń
1. Tomasz Bajerski
2. Adrian Miedziński
3. Piotr Protasiewicz
4. Arkadiusz Kalwasiński
5. Wiesław Jaguś
6. Marcin Jaguś
7. Karol Ząbik

Włókniarz Częstochowa
9. Sebastian Ułamek
10. Ryan Sullivan
11. Grzegorz Walasek
12. Sebastian Pydzik
13. Rune Holta
14. Michał Szczepaniak
15. Mateusz Szczepaniak

Ceny biletów: Normalny 20 zł, Ulgowy 14 zł, Sektor centralny 32 zł, Program 5 zł

Zestaw par ostatniej kolejki:
Unia Tarnów – Atlas Wrocław
Unia Leszno – Polonia Bydgoszcz
RKM Rybnik – ZKŻ Zielona Góra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *