K.S ,,Górnik’’ II Zabrze 0-2 K.S. ,,Raków’’ Częstochowa (0-2)
,,Źródło’’ Kromołów Zawiercie 16-0 ,,Lotnik’’ Kościelec (9-0)
K.S. Częstochowa 2-0 G.K.S. ,,Rozbark’’ Bytom (2-0)

Zabrze 14 listopada 2004 godz.11:00

Przed spotkaniem wielu kibiców czerwono-niebieskich obawiało się o wynik spotkania ponieważ niewiadomo było ilu zawodników z pierwszego składu Górnika Zabrze wystąpi w tym meczu oraz tym ,że Raków grał osłabiony brakiem Mastalerza i Bańskiego.
Początek spotkania był wyrównany, obie drużyny stwarzały sytuacje strzeleckie ale nie potrafiły ich wykorzystać. W 15 minucie spotkania Rogalski sfaulował zawodnika gospodarzy ,a sędzia meczu podyktował rzut karny. Na szczęście Raków posiada niezawodnego Grześka Cyrulińskiego , który piękną paradą obronił karnego. Wedle przysłowia ,,niewykorzystane sytuacje się mszczą’’ w 23 minucie spotkania po podaniu Piotrka Malinowskiego będący w dobrej dyspozycji Tomasz Czok strzela bramkę na 0:1. Gospodarze nie zdążyli rozwinąć akcji i w 25 minucie po podaniu Rogalskiego ponownie Czok strzela bramkę. Do końca pierwszej połowy wynik meczu nie uległ zmianie.
Druga polowa spotkania była wyrównana ,gospodarze próbowali odrabiać straty ,a goście nastawili się na kontry. Mecz zakończył się sprawiedliwą wygraną piłkarzy Rakowa.

Zawiercie 13 listopada 2004 godz,13:30

Lotnik poniósł kolejną druzgocącą porażkę i uległ w Zawierciu Źródłowi aż 16:00!!!. Gospodarze pierwszego gola strzelili już w 3 minucie spotkania a jego autorem był Szadkowski (był on jeszcze autorem bramek w 12 ,26 36, i 45 minucie). W 10 minucie spotkania drugą bramkę dla gospodarzy strzelił Stefański. Piłkarz Zawiercia Zachnik strzelił bramki w 17 i 27 minucie spotkania. Na 5 min przed końcem pierwszej części meczu bramkę ma 9:0 strzelił były piłkarz Rakowa Psonka.
W drugiej połowie spotkania w 63 minucie spotkania bramkę strzelił Kapia , 3 minuty później Marek strzela 11 bramkę dla gospodarzy w tym meczu. W 69 minucie spotkania swoją trzecią bramkę w tym ,,koszmarze’’ strzela Zachnik. Dąbrowski strzelił bramkę w 79 minucie meczu ,a dwie bramki dołożył jeszcze Biernat w 81 minucie wykorzystując rzut karny. Wynik spotkania na 16:0 dla Kromołowian ustanowił strzelec swojego drugiego gola Zachnik. Po meczu należy zastanowić się nad kontynuacją tych blamażów w wykonaniu piłkarzy z Kościelca….

Częstochowa 13 listopada godz. 13:30

Piłkarze K.S. Częstochowa byli faworytem tego spotkania i pewnie wygrali z Rozbarkiem Bytom 2:0. W 30 minucie spotkania bramkę dla gospodarzy strzelił Kobus.14 minut później na 2:0 podwyższył Błaszczykowski i chwilę po tym sędzia zakończył pierwsza polowe spotkania
W drugiej połowie meczu wynik się nie zmienił i piłkarze z Sabinowskiej ,,dowieźli’’ wynik do końca. Widać , że piłkarze Stradomia mają kryzys już za sobą.