15 Kolejka IV ligi

13 listopada ,godz.13.30

MKS Sławków – Czarni Sosnowiec
KS Częstochowa – Rozbark Bytom
Slavia Ruda Śląska – GKS 71 Tychy
Carbo Gliwice – Śląsk Świętochłowice godz.13.00
Sparta Lubliniec – Szombierki Bytom
Źródło Kromołów – Lotnik Kościelec

14 listopada ,godz.11.00

Górnik II Zabrze – Raków Częstochowa
Sarmacja Będzin – MKS Myszków

Częstochowa
KS Częstochowa – Rozbark Bytom

Już jutro zostanie rozegrana większość spotkań, ostatniej kolejki rundy jesiennej. W Częstochowie spotkają się sąsiedzi z tabeli IV ligi. Drużyna gospodarzy podejmie dobrze spisujący się zespół Rozbarku Bytom. Oba zespoły mają 15 punktów starty do lidera. Podsumowując występy KS Częstochowa, można spokojnie powiedzieć że gra w „kratkę”, potrafi przegrać 6-0, a dwie kolejki później pokonać jednego z faworytów na wyjeździe 1-4. Dlatego bardzo ciężko wytypować zwycięzcę sobotniego pojedynku.

Źródło Kromołów – Lotnik Kościelec

Z wytypowaniem zwycięzcy tego spotkania nie będzie miał problemów chyba nikt. Druga drużyna w tabeli podejmuje Lotnik Kościelec, który raczej pogodził się ze spadkiem do Ligi Okręgowej. Notując zaledwie jedno zwycięzco w pierwszej kolejce nad MKS Myszków, zespół z Kościelca zajmuje ostatnie miejsce i nic nie wskazuje żeby taki stan rzeczy miał ulec zmianie.

Zabrze
Górnik II Zabrze – Raków Częstochowa

W niedzielne przedpołudnie rezerwy Górnika podejmować będą Mistrza Jesieni zespół Częstochowskiego Rakowa. Drużyna gospodarz jest jednym ( obok Lotnika ) z głównych kandydatów do degradacji. W zupełnie odmiennej sytuacji znajdują się „czerwono-niebiescy”, którzy z przewagą 13 punktów nad Źródłem pewnie zmierza ku III lidze. W przeciągu całej rundy Raków nie odniósł żadnej porażki, zaledwie dwa razy remisując! Mimo osłabienia brakiem Bańskiego i Mastalerza w tym pojedynku to Częstochowianie są zdecydowanymi faworytami, nawet jeżeli skład Górnika II zasilą piłkarze z pierwszej drużyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *