Porażka w Gdyni.

Naszym graczom nie udało się przerwać passy zwycięstw graczy Kageru i ulegli 90:78. Na kolejkę przed końcem I rundy TYTAN jest ósmy w tabeli 1.ligi.

Mecz zaczął się od szybkiego prowadzenia gospodarzy 5:0. Później Kager kontrolował grę głównie za sprawą Andrzeja Karasia, który czterokrotnie trafił za trzy. W związku z tym I kwarta przegrana przez TYTAN 24:11. Od drugiej kwarty zaczyna się równa gra, niestety rywale minimalnie powiększają swoją przewagę i do przerwy Kager prowadzi 46:32.

W trzeciej kwarcie TYTAN miał optyczną przewagę jednak nie udało się zmniejszyć straty do gospodarzy. Kwarta zagrana na remis i wciąż 14-punktowa strata. W czwartej kwarcie gracze Kagera przysnęli i ISKRA doszła już rywali na 5 punktów. Grę uspokoiła jednak trójka Artura Gliszczyńskiego na trzy minuty przed końcem meczu i Kager utrzymał bezpieczną przewagę do końca spotkania wygrywając mecz 90:78.

Punkty dla TYTAN-a:
Miękus 24 (2×3), Surówka 17, Migała 10, Milewski 8, Szynkiel 6(1), Sośniak 5, Saran 4, Nogalski 4, Trepka 0.