Udany start częstochowskiej młodzieży.

W rozegranych w Rzeszowie w dniach 10-12 grudnia 2004r. ZIMOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI W SKOKACH DO WODY częstochowscy skoczkowie z COSW Częstochowa, zdobyli 6 medali.

9 – letni Szymon Wąsowicz, wygrał dwa złote krążki w grupie D chłopców z trampoliny 1 metrowej i wieży 5 metrowej, zostając równocześnie najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Polski w swojej grupie.
10 – letnia Kinga Juszczyk w grupie D dziewcząt, stawała na najwyższym podium z wieży 5 metrowej. Z trampolin: 1 metr i 3 metry była dwa razy druga.
Z wieży 5 metrów w grupie A chłopców zwyciężył 18 letni Krzysztof Kolanus.

W zawodach wzięło udział 80 sportowców z Polski.

Równocześnie, na tym samym basenie, rozgrywane były Międzynarodowe Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa w Skokach do Wody OLIMPIJSKIE NADZIEJE. Również z tej imprezy zawodnicy Częstochowskiego Ośrodka Szkolenia Wyczynowego, których trenuje Mariusz Kolanus, wrócili z medalami. Szymon Wąsowicz był dwa razy pierwszy z trampoliny 1 metrowej i wieży 5 metrowej, a Kinga Juszczyk zdobyła brązowy medal z wieży 5 metrów.

Informacje: Sławomir Juszczyk