Dąbrowo witaj..

Jutro SPS Politechnika Częstochowska zmierzy się na własnym boisku z wiceliderem tabeli – zespołem MMKS Dąbrowa Górnicza. Spotkanie jest bardzo ważne dla obu zespołów, więc w sali Politechnik można się spodziewać ogromnych emocji. Początek meczu o godzinie 18. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

MMKS zajmuje w tabeli drugą pozycję i ma mając dwa punkty straty do liderującego Piasta Szczecin i taką samą przewagę nad SPSem. Częstochowianki będą więc walczyć o punkty, jakie pomogłyby naszym siatkarkom w walce o drugą pozycję, która jest premiowana grą w barażach. Rywalki walczą praktycznie o to samo, z tą tylko różnicą, że ich głównym celem jest powiększenie przewagi na Politechniką i nieco spokojniejsza gra w końcówce sezonu.
W ostatniej kolejce Dąbrowa pokonała na własnym boisku Skrę Bełchatów 3:1. SPS walczył w Legionowie i niestety przegrał po pięciu setach. Wczoraj natomiast pokonał w zaległym spotkaniu AZS Białystok tracąc „tylko” i „aż” jednego seta.
Miejmy nadzieję ze częstochowskie siatkarki zagrają jutro równiejszy mecz niż wczoraj i sprawią kibicom miły prezent, a jednocześnie wezmą rewanż za dosyć pechową porażkę w Dąbrowie (SPS przegrał 3:1).
Zapraszamy więc wszystkich sympatyków do odwiedzenia jutro Politechniki, ponieważ wsparcie w tym trudnym spotkaniu naszym siatkarkom na pewno się przyda.

Pozostałe spotkania XXIV kolejki:
ChTPS Chodzież – Wisła Kraków
Skra Bełchatów – Olimpia Jawor
Start Łódź – Legionovia Legionowo
SMS I PZPS Sosnowiec – Sokół Chorzów
AZS Ostrowiec – Piast Szczecin
TPS Rumia – AZS Białystok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *