Tylko do 31 marca!!

Wszystkie zespoły I ligii B kobiet mają rozergrać zaległe mecze do 31 marca. SPS Politechnika Częstochowa ma zaległe spotkanie z AZS-em Pronar Zeto Białystok.

Spotkanie miało się odbyć w Częstochowie 26 lutego, jednak ze względu na udział siatkarek z Białegostoku w rozgrywkach juniorek, mecz został przełożony na 13 kwietnia. PZPS jednak nakazał rozegranie wszystkich zaległych meczy do końca marca. Związek chciałby uniknąć zarzutów o pozaboiskowe kalkulacje w końcówce sezonu.

Decyzja wydaje się być słuszna, bo o awans w serii B kobiet walczą w sumie teraz 4 zespoły. Teoretycznie wszystko jest jeszcze możliwe, a zespół SPS-u będzie chciał powalczyć jeszcze o drugie miejsce. Piast Szczecin wydaje się byś poza zasięgiem i awansuje bezpośrednio do serii A.

Termin spotkania nie jest jeszcze znany, a czasu pozostaje mało – doszła teraz przerwa świąteczna. SPS przygotowuje się do ważnego meczu z MMKS Dąbrowa Górnicza, więc termin zaraz po świętach nie byłby dobrym terminem dla częstochowskiego zespołu. Siatkarki oszczędzają siły na mecz z Dąbrową.
Czekamy, więc na ostateczny termin spotkania…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *