Znicz Kłobuck 0-2 Lotnik Kościelec
Unia Kalety 2-1 Zieloni Żarki
Sparta Lubliniec 1-0 MKS Myszków
Orzeł Psary-Babienica 0-6 Raków Częstochowa

bramki: Malinowski 8′, Kołaczyk 17′, 53′, Mastalerz 75′, Popko 82′, Lisowski 85′

Kłobuck 29.03.05
Znicz Kłobuck 0-2 Lotnik Kościelec (0:2)

Mecz zakończył się zwycięstwem Kościelca 2-0 . Wynik taki był już do przerwy. Pierwsza bramka padła po ewidentnym błędzie bramkarza Znicza , który niepotrzebnie wyszedł daleko przed linie bramkową i został przelobowany , natomiast druga wpadła po strzale życia jednego z obrońców z około 30 metrów. trzeba przyznać że pierwsza bramka wpadła kiedy Znicz miał dosyć wyraźną przewagę. Gdyby Znicz wykorzystał swoje sytuacje bramkowe wynik mógł być inny. Aczkolwiek stroną lepszą był Lotnik . Był lepiej zorganizowaną drużyną grającą z większym spokojem i pewnością siebie. Wygrali zasłużenie. Oddzielny temat to sędziowanie tyle kartek w jednym meczu dawno nie widziano w Kłobucku. Należy również wspomnieć że drużyna Lotnika kończyła mecz w 9 .

Babienica 30.03.05
Orzeł Psary-Babienica 0-6 Raków Częstochowa (0:2)

W meczu Orła z Rakowem faworytem spotkania byli czwartoligowcy z Częstochowy. Spotkanie zaczęło się z 5 minutowym opóźnieniem. Odnośnie meczu to warto wspomnieć, że bilety wstępu na mecz były w cenie 5 zł i tylko dla kibiców z Częstochowy! Część kibiców oglądało mecz z za płotu…Raków objął prowadzenie już w 8 minucie po strzale ,,Maliny”. W 17 minucie na 2:0 po pięknym strzale z rzutu wolnego podwyższył Kołaczyk, ten sam zawodnik był autorem gola z 53 minuty. W 75 minucie było już 4:0 po pięknym strzale Masztalerza. 7 minut później po pięknej akcji całego zespołu bramkę strzelił Popko. Wynik spotkania w 85 minucie ustalił Lisowski.

Lubliniec 30.03.05

Sparta Lubliniec niespodziewanie wygrała 1-0 z MKS. Myszków.

Kalety 30.03.05

Unia Kalety wygrała z liderem ligi okręgowej drużyną Zielonych Żarki 2-1 i awansowała do dalszej fazy rozgrywkowej.