23 kolejka IV ligi

30.04.2005r. godz.16.00
Slavia Ruda Śląska – Carbo Gliwice
KS Częstochowa – Sparta Lubliniec
MKS Sławków – Źródło Kromołów
Czarni Sosnowiec – Szombierki Bytom
Rozbark Bytom – Śląsk Świętochłowice
GKS 71 Tychy – Raków Częstochowa

01.05.2005r. godz.11.00
Górnik II Zabrze – MKS Myszków
Sarmacja Będzin – Lotnik Kościelec

GKS 71 Tychy – Raków Częstochowa
Mecz w Tychach zapowiada się bez wątpienia jako hit kolejki, a nawet rundy rewanżowej. Spotkanie może być dla Rakowa dużym krokiem w drodze do awansu. Przed jutrzejszym pojedynkiem Częstochowianie z przewagą 15 punktów nad GKS liderują w tabeli, dlatego Tyszanie nie mogą pozwolić sobie na stratę żadnego punktu, jeśli jeszcze marzą o dogonieniu 'czerwono-niebieskich’. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej na Limanowskiego padł wyniki 1-0 (Lesik 78′),

KS Częstochowa – Sparta Lubliniec
Spotkanie w Częstochowie będzie drugim pojedynkiem Sparty w przeciągu paru dni rozgrywanym na tym samym obiekcje. W środę w Finale Okręgowego Pucharu Polski zawodnicy z Lublińca dość wysoko ulegli ekipie Rakowa 5-1, czy tym razem obiekt KS okaże się dla nich łaskawszy ? Na pewno w jutrzejszym pojedynku faworytami są gospodarze, którzy pomimo ostatnio nie najlepszej formy wciąż zajmują 6 lokatę w tabeli.

Sarmacja Będzin – Lotnik Kościelec
Na niedziele zaplanowano ostatnie pojedynki 23 kolejki. W Będzinie tamtejsza Sarmacja podejmować będzie najsłabszy zespół ligi Lotnik Kościelec. Inny wyniki niż zdecydowane zwycięstwo gospodarz, stanie się z pewnością dużym zaskoczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *