Robert Kasprzak bez kary !

Zawodnik leszczyńskiej Unii Robert Kasprzak zgodnie z decyzją GKSŻ nie zostanie ukarany za czynne znieważenie Rune Holty. Kasprzak miał zostać ukarany karą zawieszenia na 6 miesięcy oraz karą finansową w wysokości 6 tysięcy złotych.

Komunikat GKSŻ nr 37/2005

2. Prezydium GKSŻ zapoznało się z odwołaniami: (…)

– Kolegi Roberta Kasprzaka od decyzji Prezydium GKSŻ o karze zawieszenia na okres 6 miesięcy, tj. do dn. 6.01.2006 r. oraz karze finansowej w wysokości 6.000 zł w związku z czynnym znieważeniem zawodnika Rune Holty (na podstawie Regulaminu Zawodów na Torach Żużlowych, Przepisów Dyscyplinarnych Sportu Żużlowego na 2005 rok, Część VII Przewinienia Zawodników i Adeptów Art. 328 pkt. i).

Na podstawie Regulaminu Głównej Komisji Sportu Żużlowego § 11 pkt. 5, tj. korzystając ze środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość, Prezydium GKSŻ przedstawiło do decyzji przez członków GKSŻ, przez głosowanie następujące wnioski: (…)

b) Podtrzymanie decyzji Prezydium GKSŻ o karze zawieszenia na okres 6 miesięcy, tj. do dn. 6.01.2006 r. oraz karze finansowej w wysokości 6.000 zł dla Roberta Kasprzaka w związku z czynnym znieważeniem zawodnika Rune Holty

Wynik głosowania:

TAK – 7
NIE – 9
WSTRZYMUJĄCYCH SIĘ – 4
W GŁOSOWANIU NIE WZIĘŁO UDZIAŁU – 7

W wyniku głosowania uwzględniono odwołanie Kolegi Roberta Kasprzaka i uchylono decyzję Prezydium GKSŻ z dnia 7.07.2005 r. o karze zawieszenia na okres 6 miesięcy, tj. do dn. 6.01.2006 r. oraz karze finansowej w wysokości 6.000 zł w związku z czynnym znieważeniem zawodnika Rune Holty.”

za: pzm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *