Co na to ” Działacze” OZPN-u Częstochowskiego ???

Po raz kolejny „Działacze” OZPN Częstochowa nie przestrzegają regulaminu rozgrywek! Pisałem w poprzednim już roku o przepisie dotyczącym drużyn młodzieżowych , który brzmi że jeśli dany klub chce występować w A klasie musi posiadać jedną drużynę młodzieżową, a w klasie okręgowej dwie drużyny. Jednak są drużyny które grają w rozgrywkach, a Panowie w OZPN przymykają na to oko.

Nie sprawdzałem wszystkich jeszcze drużyn, ale np występujący w A klasie zespół Pająka Wąsosz nie ma zespołu młodzieżowego a w rozgrywkach gra. Pytam się po raz kolejny po co ten regulamin? jak i tak on nie jest przestrzegany.

Od dzisiejszej kolejki trampkarzy młodszych miały być odbierane karty zawodnikom drużyn w rozgrywkach trampkarzy młodszych którzy nie mają wpisanej wagi i wzrostu zawodnika. Sprawdziłem to i niestety sędzia który prowadził spotkanie kart nie odbierał chociaż drużyna jedna z grających nie miała wpisów ( dokładnie drużyna Odlewnii Kłobuck trampkarze młodsi gr 2) podejrzewam że na więcej boiskach miało to miejsce. Więc pytam po raz kolejny po co te regulaminy???
Jeśli i tak nikt ich nie przestrzega!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *