Ecka za Surówkę?

Paweł Surówka ma opuścić TYTAN Częstochowa. Tak informują władzę klubu, które chcą skorzystać z opcji szybkiego wypowiedzenia umowy znajdującej się w kontrakcie zawodnika. Jego miejsce miałby zająć Marcin Ecka.

Paweł Surówka w tym sezonie spisywał się bardzo dobrze i przyczyn rozwiązania kontraktów nie można szukać w aspektach sportowych. Prezes Jerzy Kowalski tłumaczy jednak, że zawodnik zamiast spędzać czas z drużyną spędzał o na rozmowach w Poznaniu. Władze tamtejszej Pyry szukają bowiem zawodnika na miejsce Marcina Fliegera, który przeniósł się do ekstraklasy. Marcin Ecka natomiast niezadowolony jest ze swojej sytuacji w Team Polska Katowice. O tym zawodniku myślano w Częstochowie już przed sezonem, a ostatnio zawodnik sam przyznawał, że chętnie zmieniłby otoczenie właśnie na TYTAN.

Marcin Ecka – obrońca, 184cm, 27 lat. Grał w Bobrach Zabrze i Zagłębiu Sosnowiec, ale kibice znają o głównie z dobrej gry w ubiegłym sezonie w barwach Sokoła Łańcut. W tym sezonie występuje w barwach Team Polska Katowice dzie jest jednym z najlepszych zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *