Odrabianie zaległości

W najbliższą sobotę siatkarki SPSu rozegrają w Gdańsku zaległe spotkanie z 17 kolejki rozgrywek I Ligi Kobiet. Częstochowianki w zaplanowanej na sobotę 18 kolejce pauzują, a Gedania przełożyła mecz na szczycie z MMKS Dąbrową Górnicza.

Zgodnie z terminarzem w sobotę miało dojść do starcia lidera z wiceliderem I ligi. Energa Gedania miała zagrać na wyjeździe z MMKS Dąbrowa Górnicza. Jednak ten mecz przełożono na 12 lutego, tak aby za jednym wyjazdem na Górny Śląsk gdańszczanki mogły rozegrać dwa pojedynki. 11 lutego gedanistki mają bowiem mecz w Chorzowie z Sokołem.
SPS jedzie do Gdańska po dosyć długiej przerwie w grze. Ostatnie spotkanie siatkarki Politechniki rozegrały bowiem 6 stycznia. SPS przegrał wtedy na własnym boisku z SMS I PZPS Sosnowiec 0:3. Czego można się spodziewać po częstochowiankach w Gdańsku? Spotkanie naszych siatkarek z zespołem Gedanie jest niejako pojedynkiem Dawida z Goliatem. O zwycięstwie raczej trudno myśleć, jednak chodzi przede wszystkim o jak najlepszą postawę SPSu w pojedynku z liderem.
W pierwszej rundzie SPS przegrał 0:3 (10:25, 19:25, 15:25). Początek spotkania w Gdańsku o godzinie 17.

Spotkania 18 kolejki:
MMKS Dąbrowa Górnicza – Energa Gedania Gdańsk (przełożony na 12.02)
Wisła Kraków – SMS I PZPS Sosnowiec
Sokół Chorzów – KS Pałac II Bydgoszcz 3:0
Legionovia Legionowo – MKS Polonia Świdnica
Skra Bełchatów – ŁKS Łódź
AZS Ostrowiec Św. – UMKS Łańcut
Start Łódź – TPS Rumia
SPS Politechnika — pauzuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *