Gawin Królewska Wola 0-2 Raków Częstochowa
Walka Makoszowy 2-0 Promień Żary
Arka Nowa Sól 0-0 Polonia Słubice
GKS Jastrzębie 1-1 Rozwój Katowice

Gawin Królewska Wola – Raków Częstochowa 0-2 (0:0)

Rewanżowe spotkanie pokazało, że częstochowianom bardzo dobrze gra się z Gawinem. Na jesień padł wyniki 6:2 i tym razem po dobrym spotkaniu Raków zainkasował komplet punktów.

W pierwszej połowie można było zobaczyć kilka ciekawych akcji z obu stron, jednak z każdą minutą 'czerwono-niebiescy’ co raz bardziej przejmowali inicjatywę. Na bramkę przyszło nam czekać do 70 minuty, kiedy to Gliński doskonale obsługuje 'Maline’ i ten z bliskiej odległości kieruje piłkę do siatki 1:0, przypomnijmy tylko minutę wcześniej drugą żółtą kartkę otrzymał gracz gospodarzy Ireneusz Adamski. W 79 minucie Malinowski kapitalnie zagrywa piętką do Magiery, która ustala wynik meczu na 2:0. Raków zasłużenie wygrywa w Królewskiej Woli i zdobywa kolejne ważne punkty.

Skład Rakowa: Siwy, Kowalczyk, Pluta, Jankowski (46′ Bielecki), Ojczyk (66′ Mastalerz). Gliński (71′ Bański), Magiera, Przybylski, Rogalski, Malinowski, Sołtysik (82′ Popko).