III liga: trwa zła passa

Naszym trzecioligowcom nie udało się wykorzystać atutu własnego boiska i przegrali czwarty mecz z rzędu, tym razem z AZS Gliwice. Okazja do przerwania tej złej passy już w środę kiedy w Czarnym Lesie AZS/WSZ Polonia podejmie KS Żywiec, który jeszcze w tym roku nie wygrał.

Ostatnie zwycięstwo podopieczni trenera Foltyna odnieśli 11 listopada wygrywając wtedy z Zagłębiem Sosnowiec i od tamtej pory przegrywali kolejno z Tychami, Żorami i obiema drużynami z Gliwic. Koszykarze rozegrają jednak jeszcze jeden mecz, który powinni wygrać. Ekipa KS Żywiec regularnie dostarcza punkty rywalom w tym sezonie. Pozostaje więc nam liczyć na to, że AZS WSZ/Polonia wygra ostatni mecz w tej rundzie i w fazie rewanżowej wyniki będą lepsze. Nie można jednak nie zauważyć, że poziom ligi znacznie się podniósł gdy do rozgrywek dołączyły takie firmy jak Alba Chorzów i CKS Czeladź.

AZS WSZ Cz-wa/Polonia Poraj – AZS Polit. Śląska Gliwice 70:89 (24:22, 18:11, 13:29, 15:27)

AZS WSZ/Polonia: Cieśla 15 (1×3), Chądzyński 10, Karkoszka 8 (2), Nalewajka 8, Olejnik 7 (1), Szymczyk 6, Tomzik 5, Gałka 4, Kubicki 3, Jarecki 2, Ujma J. 2, Ładniak 0.
Trener: Piotr Foltyn

AZS Gliwice: Mandowski 23, Walczuk 18, Damulewicz 15, Onyszkiewicz 13, Krajewski 10.
Trener: Sylwester Walczuk

Informację nadesłał: Robert Piech
Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *