Najman na ringu po raz dwunasty

24. marca w Wołowie częstochowski pięściarz Marcin Najman stoczy swoja kolejna, dwunastą już walkę na zawodowym ringu. Przypomnijmy, ze Marcin wygrał osiem ostatnich pojedynków, w tym sześć przez K.O. Rywalem Najmana będzie Słowak Adalbert Pollak.


Konfrontacja ma być dla częstochowianina ostatnim sprawdzianem przed najważniejszym pojedynkiem w dotychczasowej karierze – walka o PAS MIĘDZYNORODOWEGO MISTRZA POLSKI, w której zmierzy się z Mariuszem Wachem w maju. O rywalu Marcina wiemy bardzo mało.
– Jedyne, co wiem o Pollaku to, że ma spore doświadczenie. Stoczył dużą ilość walk amatorskich. No i wiem, że… ma problemy z nadwagą – mówi z uśmiechem Najman, który jednocześnie podkreśla, że nie ważne z kim będzie walczył przed najważniejszym tegorocznym pojedynkiem. Walka ma być dla niego sprawdzianem, który wykaże, na jakim etapie w przygotowaniach do pojedynku z Wachem obecnie znajduje się częstochowski bokser.

– Nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia, niż moja wygrana przez nokaut. Już dziś serdecznie zapraszam wszystkich kibiców boksu przed odbiorniki telewizyjne – kwituje Najman.

Transmisję z gali bokserskiej obejrzeć będzie można w sobotni wieczór na antenie Polsatu Sport.

tekst za Gazetą Częstochowską

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *