Podsumowanie 14 kolejki A-klasy gr.II

Cztery miesiące kibice czekali na inaugurację rundy wiosennej A-klasy, która już na początku zaskoczyła niektórymi wynikami spotkań.


Niespodzianką tej kolejki był na pewno remis 1:1 lidera tabeli – ekipy Sokoła Olsztyn z Czarnymi Starcza. Piłkarze ze Starczy zrobili miły prezent swoim kibicom, którzy po rundzie jesiennej nie mieli zbyt wielu powodów do zadowolenia.
W szlagierowym hicie tej kolejki Pająk Wąsosz uległ na własnej murawie częstochowskiej Skrze 0:1, natomiast derobowe spotkanie Pogoni Blachownia z Orkanem Gnaszyn zakończyło się remisem 2:2. W meczu przeważali gracze Pogoni, jednak to zawodnicy Orkana pod dowództwem trenera Marka Bystrego szybko wysunęli się na prowadzenie 0:2. Młodym piłkarzom z Gnaszyna nie udało się jednak utrzymać korzystnego dla siebie wyniku i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.
W innych spotkaniach predentowana do awansu Kamienica Polska skromnie wygrała z Orkanem Rzerzęczyce 0:1, a niedoceniana dotychczas Częstochówka spotkała się na własnym stadionie z Alkasem Aleksandria i po emocjonującym spotkaniu wygrała 4:2. Kolejny remis 2:2 padł natomiast w meczu Orła Kiedrzyn z Olimpią Huta Stara.
Na fotelu lidera po 14 kolejkach utrzymuje się Sokół Olsztyn,a wiceliderem została drużyna z Kamienicy Polskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *