Dwa tygodnie przerwy w startach Ułamka

Sebastian Ułamek postanowił, że przez najbliższe dwa tygodnie odpocznie od żużla. Zawodnik Złomrexu Włókniarza Częstochowa na swojej oficjalnej stronie internetowej, że podczas jazdy przeszkadza mu skręcony nadgarstek i w związku z tym nie wyjedzie na tor.

W minioną niedzielę „Seba” odpadł z półfinału eliminacji do Grand Prix 2008, kiedy to na torze w słoweńskiej Lubljanie zdobył zaledwie 4 punkty i zajął 14. miejsce. – „W dwóch biegach jechałem na punktowanych pozycjach po wygranym starcie, ale nadgarstek dawał znać o sobie i traciłem ciężko wywalczone miejsca. Straciłem przez to 5 punktów i szanse na awans. Lekarze zezwolili mi na start we Włoszech, w tygodniu poprzedzającym zawody trenowałem w Częstochowie i wydawało się, że wszystko jest w porządku. Niestety w ferworze walki odczuwałem skutki kontuzji” – mówi Sebastian.

„Przez te dwa tygodnie zamierzam odpocząć psychicznie i fizycznie, bo po starcie w Lubljanie byłem mocno podłamany. Przerwa ma także dobre strony. Dzięki temu będę mógł spędzić czas z rodziną” – zakończył wychowanek Włókniarza.

źródło: ulamek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *