Częstochowianki w kadrze na Meksyk

Dwie reprezentantki Gola Częstochowa – Marta Stobba i Agnieszka Winczo, zostały powołane do kadry narodowej, która już w najbliższą sobotę (tj. 29 września), na stadionie w Chicago zmierzy się z Meksykiem.

Spotkanie, które rozegrane zostanie w Chicago na słynnym Soldier Field, to niezwykle ważne wydarzenie dla amerykańskiej Polonii. Organizatorzy spodziewają się na sobotnim meczu około 30 tysięcy polskich fanów.

Przed konfrontacją pań, zmierzą się chicagowskie reprezentacje Polski i Meksyku. Zespoły będą złożone z zawodników lig amatorskich.

Już od wtorku nasze piłkarki przygotowywać się będą do spotkania z Meksykankami na zgrupowaniu w Pruszkowie. Do Chicago wylecą w czwartek. Do kraju wrócą w poniedziałek (1 października)

Kadra na mecz z Meksykiem:

Bramkarki: Anna Bocian (AZS Wrocław), Izabela Godzińska (AZS PWSZ Biała Podlaska).

Zawodniczki z pola: Katarzyna Rusek (AZS PWSZ Biała Podlaska), Karolina Bochra, Dominika Maciaszczyk, Ewa Żyła, Patrycja Pożerska, Justyna Nazarczyk, Anna Żelazko (wszystkie AZS Wrocław), Anna Gawrońska, Joanna Płonowska, Agata Tarczyńska, Natalia Czernielewska (wszystkie Medyk Konin), Marta Stobba, Agnieszka Winczo (obie Gol Częstochowa), Paulina Rytwińska, Paulina Kawalec, Daria Kasperska (wszystkie Unia Racibórz).

trener: Jan Stępczak

źródło: PZPN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *